INTERFACE MEDIA AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2011 | 14 556 952 NOK |
| 2012 | 14 195 116 NOK |
| 2013 | 15 018 191 NOK |
| 2014 | 13 049 589 NOK |
| 2015 | 13 249 917 NOK |
| 2016 | 11 477 632 NOK |
| 2017 | 11 801 579 NOK |
| 2018 | Ikke tilgjengelig |
| 2019 | Ikke tilgjengelig |
| 2020 | 11 737 284 NOK |
| 2021 | 14 070 700 NOK |
| 2022 | 15 510 617 NOK |
| 2023 | 13 732 369 NOK |
| 2024 | 13 527 976 NOK |
| 2025 | 13 962 057 NOK |
Kontakt
Kapitalstruktur 2025
Roller5
Formål
Formidling av grafisk virksomhet og hva som dertil måtte stå i forbindelse, herunder deltakelse i annen virksomhet.
Kunngjøringer1
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 13 962 | 13 528 | 13 732 | 15 511 | 14 071 | 11 737 | 11 802 | 11 478 | 13 250 | 13 050 | 15 018 | 14 195 | 14 557 |
| Sum kostnader | 12 769 | 12 365 | 12 605 | 14 044 | 12 284 | 10 583 | 11 850 | 11 262 | 12 975 | 12 662 | 14 598 | 13 790 | 13 929 |
| Driftsresultat | 1 193 | 1 163 | 1 127 | 1 466 | 1 787 | 1 155 | −49 | 216 | 275 | 388 | 420 | 405 | 628 |
| Sum finansinntekter | 72 | 80 | 90 | 128 | 72 | 98 | 12 | 17 | 28 | 23 | 24 | 31 | 37 |
| Sum finanskostnader | 53 | 59 | 109 | 149 | 100 | 149 | 411 | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | – |
| Netto finans | 20 | 21 | −19 | −21 | −29 | −51 | −399 | 17 | 26 | 20 | 23 | 29 | 37 |
| Resultat før skattekostnad | 1 213 | 1 184 | 1 108 | 1 445 | 1 758 | 1 104 | −448 | 232 | 301 | 408 | 443 | 434 | 666 |
| Årsresultat | 941 | 926 | 864 | 1 120 | 1 369 | 859 | −447 | 169 | 216 | 292 | 306 | 306 | 472 |
| Totalresultat | – | 926 | 864 | 1 120 | – | – | – | – | – | 292 | – | – | – |
| Sum overføringer og disponeringer | – | 926 | 864 | 1 120 | 1 369 | 859 | 447 | −169 | 216 | 292 | 306 | 306 | 472 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum immaterielle eiendeler | 0 | – | – | – | – | 22 | 20 | 19 | 5 | 13 | 15 | 93 | 11 |
| Sum varige driftsmidler | 0 | – | 3 | 6 | 8 | 17 | 97 | 65 | 47 | 27 | 29 | 67 | 93 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 52 | 52 | 179 | 178 | 52 | 45 | 140 | 474 | 424 | 384 | 340 | 400 | 400 |
| Sum anleggsmidler | 52 | 52 | 182 | 184 | 60 | 83 | 257 | 558 | 477 | 423 | 384 | 560 | 505 |
| Sum fordringer | 773 | 854 | 891 | 981 | 866 | 488 | 876 | 1 176 | 996 | 964 | 1 323 | 1 587 | 1 559 |
| Sum investeringer | 500 | 500 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Sum omløpsmidler | 4 531 | 4 284 | 4 034 | 4 477 | 3 684 | 3 403 | 2 845 | 2 510 | 3 240 | 3 000 | 2 888 | 3 871 | 4 106 |
| Sum eiendeler | 4 583 | 4 336 | 4 216 | 4 661 | 3 744 | 3 486 | 3 102 | 3 068 | 3 717 | 3 424 | 3 272 | 4 431 | 4 611 |
| Sum innskutt egenkapital | 120 | 120 | 120 | 120 | 120 | 120 | 120 | 120 | 120 | 120 | 120 | 120 | 120 |
| Sum opptjent egenkapital | 1 661 | 1 434 | 1 348 | 1 324 | 1 204 | 1 135 | 1 140 | 1 586 | 1 417 | 1 321 | 1 282 | 1 280 | 1 755 |
| Sum egenkapital | 1 781 | 1 554 | 1 468 | 1 444 | 1 324 | 1 255 | 1 260 | 1 706 | 1 537 | 1 441 | 1 402 | 1 400 | 1 875 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 1 | – | – | – | 0 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Sum langsiktig gjeld | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | – |
| Sum kortsiktig gjeld | 2 801 | 2 782 | 2 748 | 3 217 | 2 420 | 2 231 | 1 843 | 1 362 | 2 180 | 1 983 | 1 871 | 3 030 | 2 736 |
| Sum gjeld | 2 802 | 2 782 | 2 748 | 3 217 | 2 420 | 2 231 | 1 843 | 1 362 | 2 180 | 1 983 | 1 871 | 3 030 | 2 736 |
| Sum egenkapital og gjeld | 4 583 | 4 336 | 4 216 | 4 661 | 3 744 | 3 486 | 3 102 | 3 068 | 3 717 | 3 424 | 3 272 | 4 431 | 4 611 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 8,6 % | 8,6 % | 8,2 % | 9,5 % | 12,7 % | 9,8 % | −0,4 % | 1,9 % | 2,1 % | 3 % | 2,8 % | 2,9 % | 4,3 % |
| Resultatmargin | 6,7 % | 6,9 % | 6,3 % | 7,2 % | 9,7 % | 7,3 % | −3,8 % | 1,5 % | 1,6 % | 2,2 % | 2 % | 2,2 % | 3,2 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 1,62 | 1,54 | 1,47 | 1,39 | 1,52 | 1,53 | 1,54 | 1,84 | 1,49 | 1,51 | 1,54 | 1,28 | 1,5 |
| Gjeldsgrad | 1,57 | 1,79 | 1,87 | 2,23 | 1,83 | 1,78 | 1,46 | 0,8 | 1,42 | 1,38 | 1,33 | 2,16 | 1,46 |
| Egenkapitalrentabilitet | 52,8 % | 59,6 % | 58,9 % | 77,6 % | 103,4 % | 68,4 % | −35,5 % | 9,9 % | 14,1 % | 20,2 % | 21,8 % | 21,8 % | 25,2 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | 3,2 % | −1,5 % | −11,5 % | 10,2 % | 19,9 % | – | 2,8 % | −13,4 % | 1,5 % | −13,1 % | 5,8 % | −2,5 % | – |
| Arbeidskapital | 1,7 mill kr | 1,5 mill kr | 1,3 mill kr | 1,3 mill kr | 1,3 mill kr | 1,2 mill kr | 1 mill kr | 1,1 mill kr | 1,1 mill kr | 1 mill kr | 1 mill kr | 840 431 kr | 1,4 mill kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller5
Underenheter (1)
Ferdiggjøring før trykking og publisering · OSLO |
Selger du til selskaper som INTERFACE MEDIA AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.