INSIDER FACILITY SOLUTIONS AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mrd. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2011 | 480 081 355 NOK |
| 2012 | 565 520 330 NOK |
| 2013 | 615 730 828 NOK |
| 2014 | 672 920 380 NOK |
| 2015 | 785 742 845 NOK |
| 2016 | 834 340 122 NOK |
| 2017 | 866 127 606 NOK |
| 2018 | 903 399 038 NOK |
| 2019 | 893 309 373 NOK |
| 2020 | 883 359 256 NOK |
| 2021 | 979 163 685 NOK |
| 2022 | 957 519 816 NOK |
| 2023 | 1 034 759 350 NOK |
| 2024 | 1 017 189 422 NOK |
| 2025 | 1 021 375 635 NOK |
Kontakt
Vis på kart →Kapitalstruktur 2025
Roller6
Formål
Drive renhold, salg av rengjøringsprodukter og tjenester i tilknytning til dette for bedrifter og enkeltpersoner, herunder også vaktmestertjenester og kantinetjenester samt vikartjenester. Selskapet kan også drive handel i tilknytning til denne virksomhet.
Kunngjøringer1
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 1 021 376 | 1 017 189 | 1 034 759 | 957 520 | 979 164 | 883 359 | 893 309 | 903 399 | 866 128 | 834 340 | 785 743 | 672 920 | 615 731 | 565 520 | 480 081 |
| Sum kostnader | 980 064 | 1 002 704 | 1 018 559 | 938 384 | 946 013 | 842 468 | 850 489 | 861 301 | 826 681 | 795 004 | 749 078 | 637 694 | 585 409 | 536 883 | 449 481 |
| Driftsresultat | 41 311 | 14 485 | 16 201 | 19 136 | 33 150 | 40 892 | 42 820 | 42 098 | 39 446 | 39 336 | 36 665 | 35 227 | 30 322 | 28 638 | 30 600 |
| Sum finansinntekter | 11 199 | 9 654 | 7 055 | 2 819 | 22 683 | 5 451 | 10 133 | 2 915 | 566 | 1 865 | 2 222 | 2 016 | 1 224 | 959 | – |
| Sum finanskostnader | 209 | 103 | 15 031 | 659 | 794 | 1 203 | 1 577 | 176 | 19 | 59 | 118 | 83 | 102 | 100 | – |
| Netto finans | 10 990 | – | – | – | – | – | 8 556 | 2 739 | 547 | 1 806 | 2 104 | 1 933 | 1 123 | 859 | 453 |
| Resultat før skattekostnad | 52 302 | 24 036 | 8 225 | 21 297 | 55 039 | 45 139 | 51 376 | 44 837 | 39 993 | 41 142 | 38 769 | 37 159 | 31 445 | 29 497 | 31 053 |
| Årsresultat | 39 785 | 17 626 | 3 191 | 16 613 | 42 955 | 35 973 | 41 731 | 35 262 | 30 802 | 28 257 | 23 688 | 26 155 | 22 518 | 21 172 | 22 311 |
| Totalresultat | 39 785 | – | – | – | – | – | – | – | 30 802 | 28 257 | 23 688 | 26 155 | – | – | – |
| Sum overføringer og disponeringer | 39 785 | – | – | – | – | – | 41 731 | 35 262 | 30 802 | 28 257 | 23 688 | 26 155 | 22 518 | −21 172 | −22 311 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum immaterielle eiendeler | 19 951 | 23 532 | 31 243 | 29 019 | 40 938 | 31 583 | 39 420 | 47 802 | 61 103 | 44 419 | 43 913 | 31 747 | 23 520 | 22 921 | 21 819 |
| Sum varige driftsmidler | 12 269 | 13 485 | 12 184 | 8 232 | 10 127 | 19 377 | 22 167 | 24 883 | 28 562 | 13 350 | 13 569 | 16 790 | 22 395 | 26 449 | 22 858 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 79 | 139 581 | 138 335 | 128 150 | 138 213 | 146 860 | 98 170 | 96 440 | 27 734 | 23 918 | 26 611 | 21 023 | 15 525 | 16 186 | 12 496 |
| Sum anleggsmidler | 32 299 | 176 598 | 181 762 | 165 401 | 189 278 | 197 821 | 159 756 | 169 125 | 117 398 | 81 687 | 84 092 | 69 560 | 61 440 | 65 557 | 57 172 |
| Sum fordringer | 119 530 | – | – | – | – | – | 229 448 | 195 761 | 136 603 | 100 096 | 105 233 | 94 080 | 87 827 | 66 847 | 72 341 |
| Sum omløpsmidler | 283 637 | 293 643 | 291 848 | 319 796 | 298 339 | 287 023 | 315 532 | 262 683 | 231 743 | 244 246 | 190 391 | 168 525 | 145 842 | 121 490 | 109 146 |
| Sum eiendeler | 315 936 | 470 240 | 473 610 | 485 197 | 487 617 | 484 844 | 475 288 | 431 808 | 349 141 | 325 933 | 274 483 | 238 085 | 207 282 | 187 047 | 166 318 |
| Sum innskutt egenkapital | 2 068 | – | – | – | – | – | 2 068 | 2 068 | 2 068 | 2 068 | 1 907 | 1 907 | 1 907 | 1 907 | 1 907 |
| Sum opptjent egenkapital | 60 360 | – | – | – | – | – | 172 032 | 136 167 | 127 856 | 112 254 | 95 245 | 82 506 | 67 301 | 55 584 | 45 211 |
| Sum egenkapital | 62 428 | 185 266 | 229 848 | 222 841 | 221 827 | 198 373 | 174 100 | 138 235 | 129 924 | 114 322 | 97 152 | 84 413 | 69 208 | 57 491 | 47 118 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | – | – | – | – | – | – | 2 781 | 3 967 | 6 280 | 4 274 | 2 609 | – | – | – | – |
| Sum annen langsiktig gjeld | – | – | – | – | – | – | 50 400 | 68 000 | 12 000 | 12 000 | 12 000 | 12 000 | 12 000 | 13 014 | 11 104 |
| Sum langsiktig gjeld | – | 0 | 0 | 13 600 | 20 285 | 44 800 | 53 181 | 71 967 | 18 280 | 16 274 | 14 609 | 12 000 | 12 000 | 13 014 | – |
| Sum kortsiktig gjeld | 253 508 | 284 974 | 243 762 | 247 176 | 241 912 | 240 646 | 248 008 | 221 605 | 200 937 | 195 336 | 162 723 | 141 672 | 126 074 | 116 542 | 108 096 |
| Sum gjeld | 253 508 | 284 974 | 243 762 | 262 356 | 265 790 | 286 471 | 301 189 | 293 573 | 219 217 | 211 610 | 177 331 | 153 672 | 138 074 | 129 556 | 119 200 |
| Sum egenkapital og gjeld | 315 936 | 470 240 | 473 610 | 485 197 | 487 617 | 484 844 | 475 288 | 431 808 | 349 141 | 325 933 | 274 483 | 238 085 | 207 282 | 187 047 | 166 318 |
Kontantstrøm
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Netto kontantstrøm fra drift | – | 70 425 | 34 515 | 28 114 | 15 935 | 141 076 | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Netto kontantstrøm fra investeringer | – | 20 382 | −41 426 | 8 472 | 6 588 | 25 019 | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Netto kontantstrøm fra finansiering | – | −56 797 | −33 600 | −31 685 | −24 448 | −115 704 | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Netto endring i likvider | – | 34 010 | −40 511 | 4 901 | −1 926 | 50 391 | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likvider ved periodens slutt | – | 127 356 | 93 346 | 133 857 | 128 956 | 130 881 | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 4 % | 1,4 % | 1,6 % | 2 % | 3,4 % | 4,6 % | 4,8 % | 4,7 % | 4,6 % | 4,7 % | 4,7 % | 5,2 % | 4,9 % | 5,1 % | 6,4 % |
| Resultatmargin | 3,9 % | 1,7 % | 0,3 % | 1,7 % | 4,4 % | 4,1 % | 4,7 % | 3,9 % | 3,6 % | 3,4 % | 3 % | 3,9 % | 3,7 % | 3,7 % | 4,7 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 1,12 | 1,03 | 1,2 | 1,29 | 1,23 | 1,19 | 1,27 | 1,19 | 1,15 | 1,25 | 1,17 | 1,19 | 1,16 | 1,04 | 1,01 |
| Gjeldsgrad | 4,06 | 1,54 | 1,06 | 1,18 | 1,2 | 1,44 | 1,73 | 2,12 | 1,69 | 1,85 | 1,83 | 1,82 | 2 | 2,25 | 2,53 |
| Egenkapitalrentabilitet | 63,7 % | 9,5 % | 1,4 % | 7,5 % | 19,4 % | 18,1 % | 24 % | 25,5 % | 23,7 % | 24,7 % | 24,4 % | 31 % | 32,5 % | 36,8 % | 47,3 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | 0,4 % | −1,7 % | 8,1 % | −2,2 % | 10,8 % | −1,1 % | −1,1 % | 4,3 % | 3,8 % | 6,2 % | 16,8 % | 9,3 % | 8,9 % | 17,8 % | – |
| Arbeidskapital | 30,1 mill kr | 8,7 mill kr | 48,1 mill kr | 72,6 mill kr | 56,4 mill kr | 46,4 mill kr | 67,5 mill kr | 41,1 mill kr | 30,8 mill kr | 48,9 mill kr | 27,7 mill kr | 26,9 mill kr | 19,8 mill kr | 4,9 mill kr | 1 mill kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller6
Underenheter (85)
Rengjøring av bygninger · ÅLESUND | 61 ans. |
Rengjøring av bygninger · ALTA | 20 ans. |
Rengjøring av bygninger · ARENDAL | 83 ans. |
Rengjøring av bygninger · GODVIK | 314 ans. |
Rengjøring av bygninger · BODØ | 51 ans. |
Rengjøring av bygninger · DRAMMEN | 62 ans. |
Annen rengjøringsvirksomhet og snømåking · FAUSKE | 12 ans. |
Rengjøring av bygninger · FLEKKEFJORD | 37 ans. |
Rengjøring av bygninger · GJØVIK | 47 ans. |
Rengjøring av bygninger · HAMAR | 34 ans. |
Rengjøring av bygninger · HAMMERFEST | 17 ans. |
Rengjøring av bygninger · HARSTAD | 21 ans. |
Vis 28 til
Rengjøring av bygninger · HAUGESUND | 99 ans. |
Rengjøring av bygninger · HØVIK | 22 ans. |
Kantinedrift og annen cateringvirksomhet · FLEKKEFJORD | |
Kantinedrift og annen cateringvirksomhet · OSLO | |
Kantinedrift og annen cateringvirksomhet · TRONDHEIM | |
Kantinedrift og annen cateringvirksomhet · OSLO | |
Kantinedrift og annen cateringvirksomhet · BODØ | 50 ans. |
Kantinedrift og annen cateringvirksomhet · ARENDAL | |
Kantinedrift og annen cateringvirksomhet · KRISTIANSAND S | |
Kantinedrift og annen cateringvirksomhet · RUD | |
Kantinedrift og annen cateringvirksomhet · KRISTIANSAND S | |
Kantinedrift og annen cateringvirksomhet · TRONDHEIM | 37 ans. |
Kantinedrift og annen cateringvirksomhet · BODØ | |
Kantinedrift og annen cateringvirksomhet · PORSGRUNN | |
Kantinedrift og annen cateringvirksomhet · FLEKKEFJORD | |
Kantinedrift og annen cateringvirksomhet · BRANDASUND | |
Kantinedrift og annen cateringvirksomhet · SKIEN | |
Kantinedrift og annen cateringvirksomhet · KRISTIANSAND S | |
Kantinedrift og annen cateringvirksomhet · SOLA | |
Kantinedrift og annen cateringvirksomhet · HØVIK | 6 ans. |
Kantinedrift og annen cateringvirksomhet · PORSGRUNN | |
Kantinedrift og annen cateringvirksomhet · OSLO | |
Kantinedrift og annen cateringvirksomhet · OSLO | |
Kantinedrift og annen cateringvirksomhet · OSLO | |
Kantinedrift og annen cateringvirksomhet · ÅLESUND | |
Kantinedrift og annen cateringvirksomhet · SØVIK | |
Kantinedrift og annen cateringvirksomhet · TRONDHEIM | |
Kantinedrift og annen cateringvirksomhet · HARSTAD |
Selger du til selskaper som INSIDER FACILITY SOLUTIONS AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.