INNVIK AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2011 | 48 501 535 NOK |
| 2012 | 45 060 640 NOK |
| 2013 | 50 940 001 NOK |
| 2014 | 46 694 913 NOK |
| 2015 | 46 785 945 NOK |
| 2016 | 52 095 624 NOK |
| 2017 | 55 581 678 NOK |
| 2018 | 67 994 147 NOK |
| 2019 | 73 940 777 NOK |
| 2020 | 59 040 050 NOK |
| 2021 | 70 525 697 NOK |
| 2022 | 77 139 347 NOK |
| 2023 | 64 969 798 NOK |
| 2024 | 84 587 640 NOK |
| 2025 | 105 704 649 NOK |
Kontakt
Vis på kart →Kapitalstruktur 2025
Roller7
Formål
Drive produksjon og handel av møbelstoffer og hva derved står i forbindelse. Selskapet kan også engasjere seg i andre foretagender.
Kunngjøringer2
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 105 705 | 84 588 | 64 970 | 77 139 | 70 526 | 59 040 | 73 941 | 67 994 | 55 582 | 52 096 | 46 786 | 46 695 | 50 940 | 45 061 | 48 502 |
| Sum kostnader | 101 844 | 80 226 | 62 706 | 72 177 | 65 199 | 55 804 | 66 433 | 60 917 | 50 600 | 47 139 | 42 013 | 44 130 | 48 683 | 48 798 | 54 070 |
| Driftsresultat | 3 860 | 4 361 | 2 264 | 4 962 | 5 327 | 3 236 | 7 508 | 7 077 | 4 982 | 4 957 | 4 773 | 2 565 | 2 257 | −3 737 | −5 568 |
| Sum finansinntekter | 252 | 291 | 611 | 326 | 814 | 41 | 166 | 5 | 5 | 6 | 261 | 763 | 1 052 | 1 373 | – |
| Sum finanskostnader | 2 808 | 3 528 | 2 152 | 1 194 | 1 016 | 934 | 1 055 | 933 | 879 | 1 084 | 1 339 | 1 683 | 2 425 | 3 220 | – |
| Netto finans | −2 557 | – | – | – | – | – | −890 | −928 | −873 | −1 078 | −1 078 | −920 | −1 373 | −1 847 | – |
| Resultat før skattekostnad | 1 304 | 1 124 | 722 | 4 094 | 5 124 | 2 343 | 6 618 | 6 149 | 4 108 | 3 880 | 3 695 | 1 645 | 884 | −5 584 | −7 248 |
| Årsresultat | 1 332 | 1 283 | 1 198 | 3 459 | 4 343 | 2 086 | 5 667 | 5 190 | 3 268 | 3 108 | 7 230 | 1 645 | 884 | −9 023 | −4 970 |
| Sum overføringer og disponeringer | 1 332 | – | – | – | – | – | 5 667 | 5 190 | 3 268 | 3 108 | 7 230 | 1 645 | 884 | −9 023 | −4 970 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum immaterielle eiendeler | 6 047 | 5 241 | 4 052 | 2 779 | 2 391 | 2 502 | 2 685 | 3 121 | 3 580 | 4 348 | 4 905 | 937 | 1 046 | 1 064 | 4 054 |
| Sum varige driftsmidler | 33 577 | 35 690 | 33 822 | 21 062 | 22 177 | 20 902 | 22 528 | 17 469 | 15 466 | 13 059 | 9 456 | 8 316 | 7 240 | 6 766 | 5 797 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 10 984 | 11 500 | 13 208 | 12 624 | 9 454 | 10 619 | 9 674 | 10 169 | 10 799 | 12 230 | 12 931 | 12 094 | 11 271 | 11 364 | 10 196 |
| Sum anleggsmidler | 50 608 | 52 432 | 51 082 | 36 465 | 34 022 | 34 024 | 34 887 | 30 759 | 29 845 | 29 637 | 27 292 | 21 347 | 19 557 | 19 194 | 20 047 |
| Sum fordringer | 17 348 | – | – | – | – | – | 4 823 | 9 899 | 9 837 | 7 619 | 8 946 | 6 994 | 7 651 | 6 620 | 6 176 |
| Sum omløpsmidler | 47 060 | 46 542 | 33 560 | 25 823 | 27 981 | 20 024 | 22 743 | 25 268 | 25 480 | 21 480 | 21 677 | 18 820 | 20 306 | 18 525 | 22 336 |
| Sum eiendeler | 97 668 | 98 975 | 84 641 | 62 288 | 62 003 | 54 048 | 57 631 | 56 027 | 55 325 | 51 117 | 48 969 | 40 167 | 39 863 | 37 719 | 42 383 |
| Sum innskutt egenkapital | 9 200 | – | – | – | – | – | 5 700 | 5 700 | 5 700 | 5 700 | 5 700 | 5 700 | 5 200 | 7 069 | 9 072 |
| Sum opptjent egenkapital | 24 482 | – | – | – | – | – | 14 280 | 13 113 | 12 923 | 12 655 | 10 047 | 2 816 | 1 172 | −10 762 | −3 741 |
| Sum egenkapital | 33 682 | 32 350 | 31 067 | 26 368 | 24 409 | 22 066 | 19 980 | 18 813 | 18 623 | 18 355 | 15 747 | 8 516 | 6 372 | −3 693 | 5 331 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 0 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 28 | 162 | 311 |
| Sum annen langsiktig gjeld | 24 343 | – | – | – | – | – | 15 030 | 13 082 | 13 579 | 12 383 | 7 315 | 9 289 | 10 629 | 9 716 | 11 458 |
| Sum langsiktig gjeld | 24 343 | 27 235 | 23 520 | 12 327 | 14 630 | 17 974 | 15 030 | 13 082 | 13 579 | 12 383 | 7 315 | 9 289 | 10 657 | 9 878 | – |
| Sum kortsiktig gjeld | 39 643 | 39 390 | 30 055 | 23 593 | 22 964 | 13 764 | 22 620 | 24 131 | 23 124 | 20 379 | 25 908 | 22 361 | 22 835 | 31 534 | 25 284 |
| Sum gjeld | 63 987 | 66 625 | 53 575 | 35 919 | 37 594 | 31 982 | 37 651 | 37 214 | 36 703 | 32 762 | 33 223 | 31 650 | 33 492 | 41 411 | 37 052 |
| Sum egenkapital og gjeld | 97 668 | 98 975 | 84 641 | 62 288 | 62 003 | 54 048 | 57 631 | 56 027 | 55 325 | 51 117 | 48 969 | 40 167 | 39 863 | 37 719 | 42 383 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 3,7 % | 5,2 % | 3,5 % | 6,4 % | 7,6 % | 5,5 % | 10,2 % | 10,4 % | 9 % | 9,5 % | 10,2 % | 5,5 % | 4,4 % | −8,3 % | −11,5 % |
| Resultatmargin | 1,3 % | 1,5 % | 1,8 % | 4,5 % | 6,2 % | 3,5 % | 7,7 % | 7,6 % | 5,9 % | 6 % | 15,5 % | 3,5 % | 1,7 % | −20 % | −10,3 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 1,19 | 1,18 | 1,12 | 1,09 | 1,22 | 1,45 | 1,01 | 1,05 | 1,1 | 1,05 | 0,84 | 0,84 | 0,89 | 0,59 | 0,88 |
| Gjeldsgrad | 1,9 | 2,06 | 1,72 | 1,36 | 1,54 | 1,45 | 1,88 | 1,98 | 1,97 | 1,78 | 2,11 | 3,72 | 5,26 | – | 6,95 |
| Egenkapitalrentabilitet | 4 % | 4 % | 3,9 % | 13,1 % | 17,8 % | 9,5 % | 28,4 % | 27,6 % | 17,5 % | 16,9 % | 45,9 % | 19,3 % | 13,9 % | 244,3 % | −93,2 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | 25 % | 30,2 % | −15,8 % | 9,4 % | 19,5 % | −20,2 % | 8,7 % | 22,3 % | 6,7 % | 11,3 % | 0,2 % | −8,3 % | 13 % | −7,1 % | – |
| Arbeidskapital | 7,4 mill kr | 7,2 mill kr | 3,5 mill kr | 2,2 mill kr | 5 mill kr | 6,3 mill kr | 122 938 kr | 1,1 mill kr | 2,4 mill kr | 1,1 mill kr | −4,2 mill kr | −3,5 mill kr | −2,5 mill kr | −13 mill kr | −2,9 mill kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller7
Underenheter (1)
Veving av tekstiler · INNVIK | 63 ans. |
Selger du til selskaper som INNVIK AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.