INFRA ANLEGG AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mrd. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2011 | 0 NOK |
| 2012 | 210 124 NOK |
| 2013 | 0 NOK |
| 2014 | 29 863 NOK |
| 2015 | Ikke tilgjengelig |
| 2016 | 121 000 NOK |
| 2017 | Ikke tilgjengelig |
| 2018 | 4 538 478 NOK |
| 2019 | Ikke tilgjengelig |
| 2020 | 0 NOK |
| 2021 | 930 525 000 NOK |
| 2022 | 9 365 835 NOK |
| 2023 | 18 769 209 NOK |
| 2024 | 65 373 963 NOK |
| 2025 | 166 570 950 NOK |
Kontakt
Vis på kart →Kapitalstruktur 2025
Roller4
Formål
Levering av produkter og tjenester innen bygg og anlegg.
Kunngjøringer3
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil. For 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2018, 2016, 2014, 2012 viser vi kun hovedtall, detaljene besto ikke full kontroll.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2016 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 166 571 | 65 374 | 18 769 | 9 366 | 930 525 | 0 | – | 4 538 | 121 | 30 | 0 | 210 | 0 |
| Sum kostnader | 148 853 | 55 512 | 9 580 | 5 973 | 958 006 | 19 | 20 | 3 587 | 22 | 111 | 21 | 20 | 19 |
| Driftsresultat | 17 718 | 9 862 | 9 189 | 3 392 | −27 481 | −19 | −20 | 952 | 99 | −81 | −21 | 190 | −19 |
| Sum finansinntekter | 1 484 | 551 | 213 | 32 | 4 172 | 7 | 8 | 0 | 3 | 6 | 30 | 3 | 1 |
| Sum finanskostnader | 17 | 34 | 23 | 1 | 820 | 1 | 2 | 2 | – | – | 1 | 0 | 2 |
| Netto finans | 1 467 | 517 | 190 | 31 | 3 352 | 6 | 6 | −1 | 3 | 6 | 29 | 3 | −1 |
| Resultat før skattekostnad | 19 185 | 10 379 | 9 379 | 3 424 | −24 129 | −13 | −14 | 950 | 102 | −75 | 8 | 193 | −19 |
| Årsresultat | 14 971 | 8 125 | 7 318 | 2 682 | −24 129 | −13 | −14 | 686 | 77 | −55 | 6 | 139 | −14 |
| Totalresultat | – | – | – | – | 0 | 0 | – | – | – | −55 | – | – | – |
| Sum overføringer og disponeringer | – | 8 125 | 7 318 | 2 682 | −24 129 | −13 | 14 | −686 | −77 | −55 | −6 | −139 | 14 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2016 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum immaterielle eiendeler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | – | – | 20 | 0 | 0 | 5 |
| Sum varige driftsmidler | 1 211 | 861 | 310 | 49 | 46 079 | 0 | – | – | – | 159 | 581 | 581 | 1 062 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 500 | 766 | 537 | 267 | 0 | 0 | – | – | – | – | – | – | – |
| Sum anleggsmidler | 1 710 | 1 627 | 846 | 315 | 46 079 | 0 | 0 | 0 | 0 | 179 | 581 | 581 | 1 067 |
| Sum fordringer | 19 443 | 30 074 | 6 321 | 2 340 | 808 803 | 0 | – | 375 | – | – | 40 | 80 | 80 |
| Sum investeringer | 14 725 | 0 | 0 | – | 0 | 0 | – | – | – | – | – | – | – |
| Sum omløpsmidler | 58 067 | 49 216 | 12 403 | 5 445 | 1 500 226 | 973 | 985 | 3 423 | 650 | 511 | 153 | 194 | 120 |
| Sum eiendeler | 59 778 | 50 843 | 13 249 | 5 760 | 1 546 305 | 973 | 985 | 3 423 | 650 | 690 | 734 | 775 | 1 187 |
| Sum innskutt egenkapital | 102 | 102 | 102 | 102 | 102 000 | 102 | 102 | 102 | 102 | 102 | 102 | 102 | 102 |
| Sum opptjent egenkapital | 8 862 | 11 759 | 8 634 | 3 316 | 633 196 | 657 | 670 | 684 | 23 | 470 | 525 | 519 | 980 |
| Sum egenkapital | 8 964 | 11 861 | 8 736 | 3 418 | 735 196 | 759 | 772 | 786 | 125 | 572 | 627 | 621 | 1 082 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 4 223 | 2 253 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | – | – | – | – | – | – |
| Sum annen langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | – | 0 | 0 | – | – | – | 105 | 105 | 105 | 105 |
| Sum langsiktig gjeld | – | 2 253 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 105 | 105 | 105 | 105 |
| Sum kortsiktig gjeld | 46 591 | 36 728 | 4 514 | 2 343 | 811 109 | 213 | 213 | 2 637 | 526 | 13 | 2 | 49 | – |
| Sum gjeld | 50 814 | 38 982 | 4 514 | 2 343 | 811 109 | 213 | 213 | 2 637 | 526 | 118 | 107 | 154 | 105 |
| Sum egenkapital og gjeld | 59 778 | 50 843 | 13 249 | 5 760 | 1 546 305 | 973 | 985 | 3 423 | 650 | 690 | 734 | 775 | 1 187 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2016 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 10,6 % | 15,1 % | 49 % | 36,2 % | −2,9 % | – | – | 21 % | 82,2 % | −272,2 % | – | 90,5 % | – |
| Resultatmargin | 9 % | 12,4 % | 39 % | 28,6 % | −2,6 % | – | – | 15,1 % | 63,3 % | −183,2 % | – | 66,3 % | – |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 1,25 | 1,34 | 2,75 | 2,32 | 1,85 | 4,56 | 4,62 | 1,3 | 1,24 | 39,29 | 67,43 | 3,98 | – |
| Gjeldsgrad | 5,67 | 3,29 | 0,52 | 0,69 | 1,1 | 0,28 | 0,28 | 3,35 | 4,21 | 0,21 | 0,17 | 0,25 | 0,1 |
| Egenkapitalrentabilitet | 167 % | 68,5 % | 83,8 % | 78,5 % | −3,3 % | −1,7 % | −1,9 % | 87,2 % | 61,4 % | −9,6 % | 0,9 % | 22,4 % | −1,3 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | 154,8 % | 248,3 % | 100,4 % | −99 % | – | – | – | – | – | – | −100 % | – | – |
| Arbeidskapital | 11,5 mill kr | 12,5 mill kr | 7,9 mill kr | 3,1 mill kr | 689,1 mill kr | 759 325 kr | 771 964 kr | 786 441 kr | 124 787 kr | 497 821 kr | 150 860 kr | 145 358 kr | – |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller4
Underenheter (1)
Grunnarbeid · FAUSKE | 64 ans. |
Selger du til selskaper som INFRA ANLEGG AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.