INDRE AGDER TRANSPORT AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2011 | 27 382 078 NOK |
| 2012 | 28 527 202 NOK |
| 2013 | 33 301 285 NOK |
| 2014 | 32 307 467 NOK |
| 2015 | 33 249 881 NOK |
| 2016 | 34 892 322 NOK |
| 2017 | 42 973 463 NOK |
| 2018 | 43 896 876 NOK |
| 2019 | 44 925 291 NOK |
| 2020 | 47 484 526 NOK |
| 2021 | 49 607 512 NOK |
| 2022 | 55 088 919 NOK |
| 2023 | 41 189 110 NOK |
| 2024 | 47 160 924 NOK |
| 2025 | 46 505 632 NOK |
Kontakt
Kapitalstruktur 2025
Roller5
Formål
Transport av gods med motorkjøretøy, samt annen virksomhet beslektet med denne.
Kunngjøringer1
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 46 506 | 47 161 | 41 189 | 55 089 | 49 608 | 47 485 | 44 925 | 43 897 | 42 973 | 34 892 | 33 250 | 32 307 | 33 301 | 28 527 | 27 382 |
| Sum kostnader | 46 431 | 47 597 | 41 900 | 54 132 | 49 114 | 46 789 | 44 311 | 43 490 | 42 282 | 34 299 | 32 845 | 32 281 | 31 660 | 28 273 | 27 059 |
| Driftsresultat | 75 | −436 | −711 | 957 | 493 | 696 | 614 | 407 | 691 | 593 | 405 | 27 | 1 641 | 254 | 323 |
| Sum finansinntekter | 118 | 104 | 99 | 9 | 12 | 2 | 21 | 2 | 9 | 9 | 7 | 3 | – | – | – |
| Sum finanskostnader | 83 | 94 | 54 | 59 | 84 | 246 | 296 | 354 | 279 | 200 | 289 | 303 | 293 | 223 | – |
| Netto finans | 35 | 10 | 46 | −50 | −72 | −244 | −275 | −352 | −270 | −191 | −282 | −300 | −293 | −223 | −209 |
| Resultat før skattekostnad | 110 | −426 | −665 | 907 | 421 | 452 | 339 | 55 | 421 | 403 | 124 | −273 | 1 348 | 31 | 113 |
| Årsresultat | 86 | −333 | −520 | 707 | 328 | 352 | 262 | 64 | 341 | 329 | 112 | −204 | 973 | 21 | 82 |
| Totalresultat | 86 | −333 | −520 | 707 | 328 | 352 | 262 | 64 | 341 | 329 | 112 | −204 | – | – | – |
| Sum overføringer og disponeringer | 86 | −333 | −520 | 707 | 328 | 352 | 262 | 64 | 341 | 329 | 112 | −204 | 973 | 21 | 82 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum varige driftsmidler | 1 703 | 2 012 | 1 900 | 2 048 | 1 773 | 1 413 | 1 414 | 3 220 | 3 386 | 2 850 | 3 041 | 3 033 | 2 163 | 2 378 | – |
| Sum finansielle anleggsmidler | – | 0 | 30 | 30 | 0 | 41 | 91 | 141 | 212 | 362 | 642 | 748 | 409 | 142 | – |
| Sum anleggsmidler | 1 703 | 2 012 | 1 930 | 2 078 | 1 773 | 1 454 | 1 504 | 3 360 | 3 598 | 3 212 | 3 683 | 3 781 | 2 572 | 2 520 | 1 500 |
| Sum fordringer | 8 186 | 8 133 | 5 893 | 7 688 | 9 664 | 9 240 | 8 970 | 8 211 | 6 163 | 4 611 | 5 502 | 4 140 | 6 214 | 3 900 | – |
| Sum omløpsmidler | 14 311 | 11 312 | 8 549 | 9 577 | 11 084 | 11 249 | 11 217 | 10 567 | 8 832 | 7 414 | 7 192 | 5 618 | 7 812 | 4 883 | 5 178 |
| Sum eiendeler | 16 014 | 13 323 | 10 479 | 11 654 | 12 857 | 12 703 | 12 722 | 13 927 | 12 430 | 10 626 | 10 875 | 9 399 | 10 384 | 7 404 | 6 678 |
| Sum innskutt egenkapital | 1 161 | 1 161 | 699 | 699 | 699 | 699 | 699 | 699 | 699 | 699 | 629 | 461 | 100 | 100 | 100 |
| Sum opptjent egenkapital | 2 106 | 2 020 | 2 353 | 2 872 | 2 165 | 2 285 | 1 933 | 1 670 | 1 606 | 1 265 | 937 | 824 | 1 029 | 566 | 545 |
| Sum egenkapital | 3 266 | 3 181 | 3 052 | 3 571 | 2 864 | 2 984 | 2 632 | 2 370 | 2 305 | 1 964 | 1 565 | 1 286 | 1 129 | 666 | 645 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 174 | 274 | 237 | 383 | 519 | 663 | 563 | 486 | 495 | 415 | 319 | 245 | 180 | 103 | – |
| Sum annen langsiktig gjeld | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 762 | 2 300 | 1 913 | 3 146 | 3 058 | 4 302 | 4 966 | 2 298 | 3 139 | – |
| Sum langsiktig gjeld | 174 | 274 | 237 | 0 | 519 | 2 425 | 2 862 | 2 399 | 3 641 | 3 473 | 4 620 | 5 211 | 2 478 | 3 242 | 3 008 |
| Sum kortsiktig gjeld | 12 574 | 9 869 | 7 190 | 7 700 | 9 474 | 7 295 | 7 227 | 9 159 | 6 483 | 5 189 | 4 690 | 2 902 | 6 777 | 3 496 | 3 025 |
| Sum gjeld | 12 748 | 10 143 | 7 427 | 8 083 | 9 993 | 9 719 | 10 090 | 11 558 | 10 125 | 8 662 | 9 310 | 8 114 | 9 255 | 6 738 | 6 033 |
| Sum egenkapital og gjeld | 16 014 | 13 323 | 10 479 | 11 654 | 12 857 | 12 703 | 12 722 | 13 927 | 12 430 | 10 626 | 10 875 | 9 399 | 10 384 | 7 404 | 6 678 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 0,2 % | −0,9 % | −1,7 % | 1,7 % | 1 % | 1,5 % | 1,4 % | 0,9 % | 1,6 % | 1,7 % | 1,2 % | 0,1 % | 4,9 % | 0,9 % | 1,2 % |
| Resultatmargin | 0,2 % | −0,7 % | −1,3 % | 1,3 % | 0,7 % | 0,7 % | 0,6 % | 0,2 % | 0,8 % | 0,9 % | 0,3 % | −0,6 % | 2,9 % | 0,1 % | 0,3 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 1,14 | 1,15 | 1,19 | 1,24 | 1,17 | 1,54 | 1,55 | 1,15 | 1,36 | 1,43 | 1,53 | 1,94 | 1,15 | 1,4 | 1,71 |
| Gjeldsgrad | 3,9 | 3,19 | 2,43 | 2,26 | 3,49 | 3,26 | 3,83 | 4,88 | 4,39 | 4,41 | 5,95 | 6,31 | 8,2 | 10,11 | 9,35 |
| Egenkapitalrentabilitet | 2,6 % | −10,5 % | −17 % | 19,8 % | 11,4 % | 11,8 % | 10 % | 2,7 % | 14,8 % | 16,7 % | 7,2 % | −15,9 % | 86,2 % | 3,2 % | 12,7 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | −1,4 % | 14,5 % | −25,2 % | 11 % | 4,5 % | 5,7 % | 2,3 % | 2,1 % | 23,2 % | 4,9 % | 2,9 % | −3 % | 16,7 % | 4,2 % | – |
| Arbeidskapital | 1,7 mill kr | 1,4 mill kr | 1,4 mill kr | 1,9 mill kr | 1,6 mill kr | 4 mill kr | 4 mill kr | 1,4 mill kr | 2,3 mill kr | 2,2 mill kr | 2,5 mill kr | 2,7 mill kr | 1 mill kr | 1,4 mill kr | 2,2 mill kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller5
Underenheter (1)
Godstransport på vei · HORNNES | 24 ans. |
Selger du til selskaper som INDRE AGDER TRANSPORT AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.