HUMMELFJELL SNØPRODUKSJON AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Tusen NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2011 | 0 NOK |
| 2012 | 366 026 NOK |
| 2013 | 215 262 NOK |
| 2014 | 484 466 NOK |
| 2015 | 453 198 NOK |
| 2016 | 293 295 NOK |
| 2017 | 229 000 NOK |
| 2018 | 220 000 NOK |
| 2019 | 671 647 NOK |
| 2020 | 263 027 NOK |
| 2021 | 236 159 NOK |
| 2022 | 100 100 NOK |
| 2023 | 96 443 NOK |
| 2024 | 251 825 NOK |
| 2025 | 25 415 NOK |
Kontakt
Kapitalstruktur 2025
Roller5
Formål
Eie og drive kunstsnøproduksjon for Os IL skianlegg og andre skianlegg som har behov snøproduksjon.
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 25 | 252 | 96 | 100 | 236 | 263 | 672 | 220 | 229 | 293 | 453 | 484 | 215 | 366 | 0 |
| Sum kostnader | 155 | 331 | 224 | 143 | 314 | 215 | 316 | 489 | 260 | 289 | 572 | 280 | 378 | 268 | 38 |
| Driftsresultat | −129 | −79 | −128 | −43 | −78 | 48 | 356 | −269 | −31 | 5 | −119 | 205 | −163 | 98 | −38 |
| Sum finansinntekter | 11 | 10 | 0 | 10 | – | 4 | 10 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 17 |
| Sum finanskostnader | 1 | 0 | 0 | – | 0 | 3 | 9 | 13 | 13 | 16 | 19 | 25 | 51 | 35 | – |
| Netto finans | 10 | 10 | 0 | 10 | −0 | 0 | 1 | −13 | −10 | −16 | −19 | −25 | −51 | −34 | 17 |
| Resultat før skattekostnad | −120 | −69 | −127 | −33 | −78 | 48 | 357 | −283 | −41 | −11 | −138 | 180 | −214 | 64 | −21 |
| Årsresultat | −93 | −54 | −99 | −26 | −61 | 37 | 278 | −222 | −33 | −10 | −103 | 131 | −156 | 46 | −13 |
| Totalresultat | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 131 | – | – | – |
| Sum overføringer og disponeringer | – | −54 | −99 | −26 | −61 | 37 | 278 | −222 | −33 | −10 | −103 | 131 | −156 | 46 | −13 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum immaterielle eiendeler | 109 | 82 | 67 | 39 | 32 | 15 | 25 | 104 | 44 | 36 | 34 | – | 49 | – | 8 |
| Sum varige driftsmidler | 2 063 | 2 135 | 2 207 | 2 279 | 2 351 | 2 423 | 2 495 | 2 567 | 2 639 | 2 716 | 2 798 | 2 880 | 2 962 | 3 044 | 854 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | – | – | – | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | – |
| Sum anleggsmidler | 2 172 | 2 217 | 2 274 | 2 318 | 2 383 | 2 438 | 2 521 | 2 671 | 2 683 | 2 752 | 2 833 | 2 881 | 3 011 | 3 045 | 863 |
| Sum fordringer | 36 | 118 | 9 | – | 171 | 205 | 205 | 43 | – | 37 | 261 | 72 | 5 | 1 364 | – |
| Sum omløpsmidler | 55 | 202 | 101 | 180 | 202 | 205 | 205 | 94 | 28 | 127 | 274 | 182 | 13 | 1 364 | 305 |
| Sum eiendeler | 2 226 | 2 419 | 2 375 | 2 498 | 2 585 | 2 643 | 2 726 | 2 766 | 2 711 | 2 879 | 3 107 | 3 063 | 3 024 | 4 408 | 1 168 |
| Sum innskutt egenkapital | 2 600 | 2 600 | 2 600 | 2 600 | 2 600 | 2 600 | 2 600 | 2 600 | 2 600 | 2 600 | 2 600 | 2 600 | 2 600 | 2 600 | 1 050 |
| Sum opptjent egenkapital | −377 | −283 | −229 | −130 | −104 | −44 | −81 | −359 | −137 | −104 | −94 | 9 | −122 | 33 | −13 |
| Sum egenkapital | 2 223 | 2 317 | 2 371 | 2 470 | 2 496 | 2 556 | 2 519 | 2 241 | 2 463 | 2 496 | 2 506 | 2 609 | 2 478 | 2 633 | 1 037 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 0 | 0 | 0 | – | – | – | – | – | – | – | – | 0 | – | 10 | – |
| Sum annen langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | – | – | 16 | 89 | 151 | 216 | 279 | 341 | 398 | 444 | 1 622 | – |
| Sum langsiktig gjeld | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 89 | 151 | 216 | 279 | 341 | 398 | 444 | 1 632 | – |
| Sum kortsiktig gjeld | 3 | 103 | 4 | 28 | 90 | 71 | 118 | 374 | 32 | 104 | 260 | 56 | 103 | 143 | 130 |
| Sum gjeld | 3 | 103 | 4 | 28 | 90 | 87 | 207 | 525 | 248 | 383 | 601 | 453 | 547 | 1 775 | 130 |
| Sum egenkapital og gjeld | 2 226 | 2 419 | 2 375 | 2 498 | 2 585 | 2 643 | 2 726 | 2 766 | 2 711 | 2 879 | 3 107 | 3 063 | 3 024 | 4 408 | 1 168 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | −509,4 % | −31,5 % | −132,3 % | −43,3 % | −32,8 % | 18,1 % | 53 % | −122,5 % | −13,6 % | 1,6 % | −26,2 % | 42,3 % | −75,8 % | 26,8 % | – |
| Resultatmargin | −367,4 % | −21,5 % | −103 % | −25,7 % | −25,7 % | 14,2 % | 41,4 % | −101,1 % | −14,4 % | −3,4 % | −22,8 % | 27,1 % | −72,3 % | 12,6 % | – |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 17,54 | 1,97 | 24,49 | 6,39 | 2,26 | 2,9 | 1,74 | 0,25 | 0,87 | 1,21 | 1,05 | 3,27 | 0,13 | 9,53 | 2,34 |
| Gjeldsgrad | 0 | 0,04 | 0 | 0,01 | 0,04 | 0,03 | 0,08 | 0,23 | 0,1 | 0,15 | 0,24 | 0,17 | 0,22 | 0,67 | 0,13 |
| Egenkapitalrentabilitet | −4,2 % | −2,3 % | −4,2 % | −1 % | −2,4 % | 1,5 % | 11,1 % | −9,9 % | −1,3 % | −0,4 % | −4,1 % | 5 % | −6,3 % | 1,8 % | −1,2 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | −89,9 % | 161,1 % | −3,7 % | −57,6 % | −10,2 % | −60,8 % | 205,3 % | −3,9 % | −21,9 % | −35,3 % | −6,5 % | 125,1 % | −41,2 % | – | – |
| Arbeidskapital | 51 451 kr | 99 172 kr | 96 575 kr | 151 863 kr | 112 830 kr | 134 322 kr | 87 363 kr | −279 995 kr | −4 107 kr | 22 236 kr | 14 152 kr | 126 313 kr | −89 298 kr | 1,2 mill kr | 174 569 kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller5
Underenheter (1)
Vannbåren og luftbåren varme- og kjøleforsyning · OS I ØSTERDALEN |
Selger du til selskaper som HUMMELFJELL SNØPRODUKSJON AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.