FLO BRANNSIKRING AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2011 | 4 370 602 NOK |
| 2012 | 4 923 060 NOK |
| 2013 | 5 825 272 NOK |
| 2014 | 7 034 459 NOK |
| 2015 | 7 434 674 NOK |
| 2016 | 8 118 145 NOK |
| 2017 | 8 265 028 NOK |
| 2018 | 8 953 063 NOK |
| 2019 | 10 014 772 NOK |
| 2020 | 11 595 120 NOK |
| 2021 | 12 715 819 NOK |
| 2022 | 17 511 108 NOK |
| 2023 | 19 674 516 NOK |
| 2024 | 18 409 323 NOK |
| 2025 | 20 924 777 NOK |
Kontakt
Kapitalstruktur 2025
Roller6
Formål
Produksjon og salg av brannvernutstyr, samt annen virksomhet som naturlig faller inn under dette.
Kunngjøringer2
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 20 925 | 18 409 | 19 675 | 17 511 | 12 716 | 11 595 | 10 015 | 8 953 | 8 265 | 8 118 | 7 435 | 7 034 | 5 825 | 4 923 | 4 371 |
| Sum kostnader | 19 991 | 19 439 | 19 445 | 17 096 | 12 630 | 11 559 | 9 352 | 8 737 | 8 489 | 7 959 | 7 313 | 6 741 | 5 706 | 4 841 | 4 237 |
| Driftsresultat | 934 | −1 030 | 229 | 415 | 86 | 36 | 663 | 216 | −224 | 159 | 122 | 294 | 119 | 82 | 133 |
| Sum finansinntekter | 23 | 61 | 53 | 65 | 8 | 15 | 16 | 14 | 16 | 8 | 16 | 19 | 18 | 11 | – |
| Sum finanskostnader | 122 | 205 | 199 | 101 | 90 | 60 | 36 | 38 | 46 | 44 | 34 | 30 | 20 | 9 | – |
| Netto finans | −99 | −144 | −146 | −36 | −82 | −45 | −19 | −23 | −30 | −35 | −18 | −11 | −2 | 2 | – |
| Resultat før skattekostnad | 834 | −1 174 | 83 | 379 | 4 | −8 | 644 | 193 | −254 | 124 | 104 | 283 | 118 | 83 | 125 |
| Årsresultat | 770 | −1 174 | 55 | 232 | −31 | −8 | 503 | 193 | −254 | 91 | 79 | 195 | 79 | 60 | 90 |
| Sum overføringer og disponeringer | 770 | −1 174 | 55 | 232 | −31 | −8 | 503 | 193 | −254 | 91 | 79 | 195 | 79 | 60 | 90 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum immaterielle eiendeler | – | – | – | – | 3 | 10 | 18 | 25 | 33 | – | – | – | – | – | – |
| Sum varige driftsmidler | 2 436 | 2 935 | 3 662 | 3 696 | 2 860 | 3 012 | 877 | 566 | 848 | 639 | 874 | 657 | 486 | 287 | 445 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 20 | 30 | 50 | 70 | 71 | 91 | 1 | 1 | 4 | 4 | 19 | 29 | 39 | 49 | 6 |
| Sum anleggsmidler | 2 456 | 2 965 | 3 711 | 3 766 | 2 934 | 3 113 | 896 | 592 | 885 | 644 | 893 | 687 | 526 | 336 | 451 |
| Sum fordringer | 2 532 | 2 882 | 3 199 | 2 448 | 1 780 | 1 757 | 1 352 | 1 262 | 1 033 | 1 576 | 1 512 | 1 182 | 1 240 | 897 | 864 |
| Sum investeringer | – | – | – | – | – | – | 519 | 510 | 505 | – | – | – | – | – | – |
| Sum omløpsmidler | 4 641 | 3 854 | 4 124 | 4 163 | 3 241 | 3 251 | 3 643 | 2 885 | 2 476 | 2 775 | 2 625 | 2 379 | 2 442 | 2 098 | 1 863 |
| Sum eiendeler | 7 097 | 6 819 | 7 835 | 7 929 | 6 175 | 6 364 | 4 539 | 3 477 | 3 361 | 3 419 | 3 518 | 3 066 | 2 967 | 2 435 | 2 313 |
| Sum innskutt egenkapital | 1 283 | 1 283 | 600 | 600 | 600 | 600 | 595 | 595 | 595 | 595 | 595 | 595 | 595 | 595 | 595 |
| Sum opptjent egenkapital | 1 319 | 549 | 1 724 | 1 669 | 1 437 | 1 468 | 1 477 | 974 | 781 | 1 035 | 944 | 864 | 669 | 590 | 530 |
| Sum egenkapital | 2 602 | 1 832 | 2 324 | 2 269 | 2 037 | 2 068 | 2 072 | 1 569 | 1 376 | 1 630 | 1 539 | 1 459 | 1 264 | 1 185 | 1 125 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 11 | – | – | 2 | 27 |
| Sum annen langsiktig gjeld | 1 036 | 1 588 | 2 219 | 2 495 | 2 073 | 2 528 | 769 | 466 | 719 | 526 | 730 | 429 | 255 | 14 | 119 |
| Sum langsiktig gjeld | 1 036 | 1 588 | 2 219 | 2 495 | 2 073 | 2 528 | 769 | – | – | 526 | 741 | 429 | 255 | 17 | – |
| Sum kortsiktig gjeld | 3 459 | 3 399 | 3 292 | 3 166 | 2 065 | 1 768 | 1 699 | 1 443 | 1 266 | 1 263 | 1 238 | 1 177 | 1 448 | 1 233 | 1 043 |
| Sum gjeld | 4 495 | 4 987 | 5 511 | 5 660 | 4 138 | 4 296 | 2 468 | 1 908 | 1 985 | 1 789 | 1 979 | 1 606 | 1 703 | 1 249 | 1 188 |
| Sum egenkapital og gjeld | 7 097 | 6 819 | 7 835 | 7 929 | 6 175 | 6 364 | 4 539 | 3 477 | 3 361 | 3 419 | 3 518 | 3 066 | 2 967 | 2 435 | 2 313 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 4,5 % | −5,6 % | 1,2 % | 2,4 % | 0,7 % | 0,3 % | 6,6 % | 2,4 % | −2,7 % | 2 % | 1,6 % | 4,2 % | 2,1 % | 1,7 % | 3,1 % |
| Resultatmargin | 3,7 % | −6,4 % | 0,3 % | 1,3 % | −0,2 % | −0,1 % | 5 % | 2,2 % | −3,1 % | 1,1 % | 1,1 % | 2,8 % | 1,4 % | 1,2 % | 2,1 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 1,34 | 1,13 | 1,25 | 1,32 | 1,57 | 1,84 | 2,14 | 2 | 1,96 | 2,2 | 2,12 | 2,02 | 1,69 | 1,7 | 1,79 |
| Gjeldsgrad | 1,73 | 2,72 | 2,37 | 2,5 | 2,03 | 2,08 | 1,19 | 1,22 | 1,44 | 1,1 | 1,29 | 1,1 | 1,35 | 1,05 | 1,06 |
| Egenkapitalrentabilitet | 29,6 % | −64,1 % | 2,4 % | 10,2 % | −1,5 % | −0,4 % | 24,3 % | 12,3 % | −18,5 % | 5,6 % | 5,1 % | 13,4 % | 6,2 % | 5,1 % | 8 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | 13,7 % | −6,4 % | 12,4 % | 37,7 % | 9,7 % | 15,8 % | 11,9 % | 8,3 % | 1,8 % | 9,2 % | 5,7 % | 20,8 % | 18,3 % | 12,6 % | – |
| Arbeidskapital | 1,2 mill kr | 455 368 kr | 831 776 kr | 997 589 kr | 1,2 mill kr | 1,5 mill kr | 1,9 mill kr | 1,4 mill kr | 1,2 mill kr | 1,5 mill kr | 1,4 mill kr | 1,2 mill kr | 993 833 kr | 865 509 kr | 820 136 kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller6
Underenheter (1)
Annen teknisk konsulentvirksomhet · STRYN | 15 ans. |
Selger du til selskaper som FLO BRANNSIKRING AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.