FILMCAMP SAMPRODUKSJON AS
Utvikling over tid
Skru seriene av og på for å sammenligne. Hold over et år for eksakte tall.
Hver serie skaleres til sitt eget område (0-forankret) så alle trender er synlige. Hold over et år for eksakte tall.
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | – | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sum kostnader | 236 | 193 | 160 | 38 | 192 | 239 | 260 | 46 | 44 | 36 | 130 | 33 | 36 | 17 |
| Driftsresultat | −236 | −193 | −160 | −38 | −192 | −239 | −260 | −46 | −44 | −36 | −130 | −33 | −36 | −17 |
| Sum finansinntekter | 159 | 149 | 129 | 7 | 155 | 217 | 230 | 239 | 202 | 136 | 134 | 425 | 386 | 168 |
| Sum finanskostnader | – | – | – | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | 0 | 0 | – | 107 | 2 |
| Netto finans | 159 | 149 | 129 | 7 | 155 | 217 | 229 | 239 | 202 | 136 | 134 | 425 | 279 | 166 |
| Resultat før skattekostnad | −77 | −45 | −31 | −31 | −37 | −22 | −31 | 194 | 158 | 100 | 3 | 392 | 242 | 149 |
| Årsresultat | −77 | −45 | −31 | −31 | −37 | −22 | −31 | 147 | 118 | 73 | 3 | 282 | 174 | 107 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | −77 | −45 | −31 | −31 | −37 | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Totalresultat | −77 | −45 | – | – | – | – | – | – | – | – | 3 | – | – | – |
| Sum overføringer og disponeringer | −77 | −45 | −31 | −31 | −37 | −22 | −31 | 147 | 118 | 73 | 3 | 282 | 174 | 107 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum finansielle anleggsmidler | 3 643 | 3 652 | 3 132 | – | – | 5 075 | 5 625 | 5 711 | 6 103 | 3 817 | 2 895 | 3 239 | 3 117 | 3 000 |
| Sum anleggsmidler | 3 643 | 3 652 | 3 132 | 0 | 0 | 5 075 | 5 625 | 5 711 | 6 103 | 3 817 | 2 895 | 3 239 | 3 117 | 3 000 |
| Sum fordringer | 2 706 | – | 10 | – | – | – | – | – | – | – | – | 1 347 | 4 487 | 0 |
| Sum omløpsmidler | 4 111 | 1 517 | 485 | 7 547 | 9 075 | 6 500 | 6 269 | 7 240 | 5 166 | 11 483 | 2 497 | 3 191 | 7 127 | 7 061 |
| Sum eiendeler | 7 754 | 5 168 | 3 617 | 7 547 | 9 075 | 11 575 | 11 894 | 12 951 | 11 269 | 15 300 | 5 392 | 6 431 | 10 244 | 10 061 |
| Sum innskutt egenkapital | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 |
| Sum opptjent egenkapital | 176 | 254 | 298 | 329 | 360 | 398 | 420 | 451 | 303 | 185 | 112 | 110 | 109 | 109 |
| Sum egenkapital | 276 | 354 | 398 | 429 | 460 | 498 | 520 | 551 | 403 | 285 | 212 | 210 | 209 | 209 |
| Sum langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Sum kortsiktig gjeld | 7 478 | 4 814 | 3 219 | 7 118 | 8 615 | 11 077 | 11 375 | 12 400 | 10 866 | 15 014 | 5 180 | 6 221 | 10 035 | 9 853 |
| Sum gjeld | 7 478 | 4 814 | 3 219 | 7 118 | 8 615 | 11 077 | 11 375 | 12 400 | 10 866 | 15 014 | 5 180 | 6 221 | 10 035 | 9 853 |
| Sum egenkapital og gjeld | 7 754 | 5 168 | 3 617 | 7 547 | 9 075 | 11 575 | 11 894 | 12 951 | 11 269 | 15 300 | 5 392 | 6 431 | 10 244 | 10 061 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Resultatmargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 0,55 | 0,32 | 0,15 | 1,06 | 1,05 | 0,59 | 0,55 | 0,58 | 0,48 | 0,76 | 0,48 | 0,51 | 0,71 | 0,72 |
| Gjeldsgrad | 27,06 | 13,61 | 8,08 | 16,59 | 18,71 | 22,25 | 21,88 | 22,52 | 26,94 | 52,65 | 24,39 | 29,64 | 48,09 | 47,2 |
| Egenkapitalrentabilitet | −28 % | −12,6 % | −7,7 % | −7,3 % | −8,1 % | −4,4 % | −5,9 % | 26,8 % | 29,3 % | 25,5 % | 1,2 % | 134,4 % | 83,6 % | 51,3 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Arbeidskapital | −3,4 mill kr | −3,3 mill kr | −2,7 mill kr | 429 183 kr | 460 396 kr | −4,6 mill kr | −5,1 mill kr | −5,2 mill kr | −5,7 mill kr | −3,5 mill kr | −2,7 mill kr | −3 mill kr | −2,9 mill kr | −2,8 mill kr |
Bemanning og rekruttering
Selger du til selskaper som FILMCAMP SAMPRODUKSJON AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.