FAIRWAY GOLFSENTER NØTTERØY AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2017 | 28 568 NOK |
| 2018 | 169 251 NOK |
| 2019 | 110 388 NOK |
| 2020 | 612 752 NOK |
| 2021 | 1 108 401 NOK |
| 2022 | 1 313 977 NOK |
| 2023 | 2 247 319 NOK |
| 2024 | 3 290 817 NOK |
| 2025 | 4 156 163 NOK |
Kontakt
Kapitalstruktur 2025
Roller3
Formål
Utvikling og drift av innendørs golfklubber, samt deltagelse i andre virksomheter.
Kunngjøringer1
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil. For 2019, 2017 viser vi kun hovedtall, detaljene besto ikke full kontroll.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 4 156 | 3 291 | 2 247 | 1 314 | 1 108 | 613 | 110 | 169 | 29 |
| Sum kostnader | 3 852 | 3 421 | 1 569 | 1 291 | 1 385 | 527 | 153 | 265 | 562 |
| Driftsresultat | 304 | −130 | 678 | 23 | −276 | 86 | −42 | −95 | −533 |
| Sum finansinntekter | 6 | 1 | 0 | 6 | 0 | – | – | – | – |
| Sum finanskostnader | 6 | 9 | 4 | 10 | 2 | – | – | – | – |
| Netto finans | 0 | −8 | −4 | −4 | −2 | – | – | – | – |
| Resultat før skattekostnad | 304 | −138 | 674 | 19 | −278 | 86 | −42 | −95 | −533 |
| Årsresultat | 237 | −119 | 585 | 19 | −278 | 86 | −42 | −95 | −533 |
| Sum overføringer og disponeringer | 237 | −119 | 585 | 19 | −278 | 86 | −42 | −95 | −533 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum varige driftsmidler | 825 | 1 084 | 789 | 797 | 719 | 180 | – | – | – |
| Sum finansielle anleggsmidler | 335 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Sum anleggsmidler | 1 160 | 1 084 | 789 | 797 | 719 | 180 | 0 | 0 | 0 |
| Sum fordringer | 225 | 68 | 104 | 65 | 51 | 82 | 18 | 10 | – |
| Sum omløpsmidler | 755 | 641 | 641 | 154 | 128 | 238 | 284 | 280 | 59 |
| Sum eiendeler | 1 915 | 1 725 | 1 430 | 951 | 847 | 419 | 284 | 280 | 59 |
| Sum innskutt egenkapital | 1 367 | 1 367 | 1 367 | 1 361 | 1 361 | 24 | 24 | 24 | 24 |
| Sum opptjent egenkapital | −147 | −384 | −265 | −844 | −863 | −585 | −671 | −629 | −533 |
| Sum egenkapital | 1 220 | 983 | 1 102 | 517 | 498 | −560 | −647 | −604 | −509 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 20 | 5 | 25 | – | – | – | – | – | – |
| Sum annen langsiktig gjeld | 0 | – | – | – | 16 | 70 | – | – | – |
| Sum langsiktig gjeld | 20 | 5 | 25 | 0 | 16 | 70 | 0 | 0 | 0 |
| Sum kortsiktig gjeld | 676 | 737 | 304 | 434 | 333 | 909 | 931 | 885 | 568 |
| Sum gjeld | 696 | 742 | 329 | 434 | 349 | 979 | 931 | 885 | 568 |
| Sum egenkapital og gjeld | 1 915 | 1 725 | 1 430 | 951 | 847 | 419 | 284 | 280 | 59 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 7,3 % | −4 % | 30,2 % | 1,7 % | −24,9 % | 14,1 % | −38,2 % | −56,4 % | – |
| Resultatmargin | 5,7 % | −3,6 % | 26 % | 1,4 % | −25,1 % | 14,1 % | −38,2 % | −56,4 % | – |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 1,12 | 0,87 | 2,11 | 0,35 | 0,39 | 0,26 | 0,31 | 0,32 | 0,1 |
| Gjeldsgrad | 0,57 | 0,76 | 0,3 | 0,84 | 0,7 | – | – | – | – |
| Egenkapitalrentabilitet | 19,4 % | −12,1 % | 53,1 % | 3,6 % | −55,9 % | −15,4 % | 6,5 % | 15,8 % | 104,8 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | 26,3 % | 46,4 % | 71 % | 18,5 % | 80,9 % | 455,1 % | −34,8 % | 492,4 % | – |
| Arbeidskapital | 79 401 kr | −96 328 kr | 336 844 kr | −280 045 kr | −204 647 kr | −670 754 kr | −646 548 kr | −604 399 kr | −508 951 kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller3
Underenheter (1)
Aktiviteter i idrettslag og -klubber · NØTTERØY | 7 ans. |
Selger du til selskaper som FAIRWAY GOLFSENTER NØTTERØY AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.