FAGRØR AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2011 | 1 903 702 NOK |
| 2012 | 2 230 626 NOK |
| 2013 | 2 284 621 NOK |
| 2014 | 3 212 700 NOK |
| 2015 | 7 349 551 NOK |
| 2016 | 6 977 206 NOK |
| 2017 | 5 951 948 NOK |
| 2018 | 4 451 422 NOK |
| 2019 | 4 431 030 NOK |
| 2020 | 5 982 924 NOK |
| 2021 | 7 900 670 NOK |
| 2022 | 10 292 646 NOK |
| 2023 | 8 487 543 NOK |
| 2024 | 9 838 486 NOK |
| 2025 | 10 259 713 NOK |
Kontakt
Vis på kart →Kapitalstruktur 2025
Roller6
Formål
VVS-bransjen (Rørleggerforretning).
Kunngjøringer1
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 9 838 | 8 488 | 10 293 | 7 901 | 5 983 | 4 431 | 4 451 | 5 952 | 6 977 | 7 350 | 3 213 | 2 285 | 2 231 | 1 904 |
| Sum kostnader | 8 400 | 7 662 | 9 803 | 7 531 | 5 142 | 3 810 | 3 929 | 5 224 | 4 981 | 6 364 | 2 631 | 1 994 | 2 132 | 1 835 |
| Driftsresultat | 1 438 | 826 | 489 | 370 | 841 | 621 | 522 | 728 | 1 996 | 986 | 581 | 291 | 98 | 69 |
| Sum finansinntekter | 26 | 26 | 12 | 46 | 13 | 19 | 34 | 33 | 61 | 86 | 116 | 19 | 36 | 29 |
| Sum finanskostnader | 2 | 1 | 2 | 1 | 8 | 2 | 1 | 1 | 7 | 5 | 11 | 4 | 1 | 2 |
| Netto finans | 24 | 25 | 10 | 45 | 5 | 17 | 33 | 32 | 54 | 81 | 105 | 15 | 35 | 27 |
| Resultat før skattekostnad | 1 462 | 850 | 499 | 414 | 846 | 638 | 556 | 760 | 2 050 | 1 067 | 686 | 306 | 133 | 95 |
| Årsresultat | 1 158 | 645 | 390 | 355 | 660 | 496 | 426 | 539 | 1 544 | 787 | 522 | 218 | 98 | 67 |
| Sum overføringer og disponeringer | 1 158 | 645 | 390 | 355 | 660 | 496 | 426 | 539 | 1 544 | 787 | 522 | 218 | 98 | 67 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum immaterielle eiendeler | 0 | 0 | – | – | 1 | 37 | 9 | 42 | 9 | 9 | 4 | – | – | – |
| Sum varige driftsmidler | 507 | 352 | 517 | 684 | 851 | 5 | 28 | 53 | 82 | 111 | 51 | 94 | 137 | 144 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 186 | 186 | 186 | 186 | 186 | 243 | 186 | 269 | 478 | 924 | 1 166 | 1 248 | 911 | 992 |
| Sum anleggsmidler | 693 | 538 | 702 | 870 | 1 039 | 285 | 223 | 364 | 569 | 1 045 | 1 221 | 1 342 | 1 049 | 1 136 |
| Sum fordringer | 2 477 | 1 092 | 2 231 | 948 | 1 133 | 425 | 884 | 816 | 514 | 481 | 1 029 | 383 | 386 | 118 |
| Sum omløpsmidler | 9 506 | 8 533 | 9 595 | 5 786 | 5 512 | 5 150 | 5 478 | 5 126 | 5 552 | 3 863 | 2 316 | 1 471 | 1 546 | 1 237 |
| Sum eiendeler | 10 199 | 9 071 | 10 297 | 6 656 | 6 551 | 5 435 | 5 701 | 5 490 | 6 121 | 4 908 | 3 537 | 2 812 | 2 595 | 2 373 |
| Sum innskutt egenkapital | 102 | 102 | 102 | 102 | 102 | 102 | 102 | 102 | 102 | 102 | 102 | 102 | 102 | 102 |
| Sum opptjent egenkapital | 7 748 | 6 590 | 5 945 | 5 555 | 5 450 | 4 791 | 4 909 | 4 483 | 5 144 | 3 600 | 2 813 | 2 291 | 2 073 | 1 975 |
| Sum egenkapital | 7 849 | 6 691 | 6 046 | 5 657 | 5 552 | 4 892 | 5 011 | 4 585 | 5 246 | 3 702 | 2 915 | 2 392 | 2 174 | 2 077 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 4 | 0 | 3 | 20 | – | – | – | – | – | – | – | 4 | 12 | 12 |
| Sum langsiktig gjeld | 4 | 0 | 3 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 12 | 12 |
| Sum kortsiktig gjeld | 2 346 | 2 379 | 4 248 | 980 | 999 | 543 | 690 | 905 | 876 | 1 206 | 622 | 416 | 409 | 285 |
| Sum gjeld | 2 350 | 2 379 | 4 251 | 999 | 999 | 543 | 690 | 905 | 876 | 1 206 | 622 | 420 | 421 | 297 |
| Sum egenkapital og gjeld | 10 199 | 9 071 | 10 297 | 6 656 | 6 551 | 5 435 | 5 701 | 5 490 | 6 121 | 4 908 | 3 537 | 2 812 | 2 595 | 2 373 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 14,6 % | 9,7 % | 4,8 % | 4,7 % | 14,1 % | 14 % | 11,7 % | 12,2 % | 28,6 % | 13,4 % | 18,1 % | 12,7 % | 4,4 % | 3,6 % |
| Resultatmargin | 11,8 % | 7,6 % | 3,8 % | 4,5 % | 11 % | 11,2 % | 9,6 % | 9,1 % | 22,1 % | 10,7 % | 16,3 % | 9,5 % | 4,4 % | 3,5 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 4,05 | 3,59 | 2,26 | 5,91 | 5,52 | 9,49 | 7,94 | 5,66 | 6,34 | 3,2 | 3,72 | 3,53 | 3,78 | 4,35 |
| Gjeldsgrad | 0,3 | 0,36 | 0,7 | 0,18 | 0,18 | 0,11 | 0,14 | 0,2 | 0,17 | 0,33 | 0,21 | 0,18 | 0,19 | 0,14 |
| Egenkapitalrentabilitet | 14,8 % | 9,6 % | 6,4 % | 6,3 % | 11,9 % | 10,2 % | 8,5 % | 11,8 % | 29,4 % | 21,3 % | 17,9 % | 9,1 % | 4,5 % | 3,2 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | 15,9 % | −17,5 % | 30,3 % | 32,1 % | 35 % | −0,5 % | −25,2 % | −14,7 % | −5,1 % | 128,8 % | 40,6 % | 2,4 % | 17,2 % | – |
| Arbeidskapital | 7,2 mill kr | 6,2 mill kr | 5,3 mill kr | 4,8 mill kr | 4,5 mill kr | 4,6 mill kr | 4,8 mill kr | 4,2 mill kr | 4,7 mill kr | 2,7 mill kr | 1,7 mill kr | 1,1 mill kr | 1,1 mill kr | 952 122 kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller6
Underenheter (1)
Rørleggerarbeid · KJØLLEFJORD | 12 ans. |
Selger du til selskaper som FAGRØR AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.