FACE2FACE CREATIVES INTERNATIONAL AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2012 | 86 802 204 NOK |
| 2013 | 88 572 503 NOK |
| 2014 | Ikke tilgjengelig |
| 2015 | 110 325 184 NOK |
| 2016 | 130 850 187 NOK |
| 2017 | 197 461 347 NOK |
| 2018 | 190 565 521 NOK |
| 2019 | 170 369 737 NOK |
| 2020 | 106 795 152 NOK |
| 2021 | 92 456 472 NOK |
| 2022 | 134 283 155 NOK |
| 2023 | 174 609 976 NOK |
| 2024 | 158 854 669 NOK |
| 2025 | 133 051 013 NOK |
Kontakt
Kapitalstruktur 2025
Roller3
Formål
Salg, reklame og markedsføring.
Kunngjøringer1
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 133 051 | 158 855 | 174 610 | 134 283 | 92 456 | 106 795 | 170 370 | 190 566 | 197 461 | 130 850 | 110 325 | 88 573 | 86 802 |
| Sum kostnader | 98 005 | 117 312 | 134 149 | 106 042 | 77 248 | 78 677 | 126 396 | 126 886 | 125 120 | 95 533 | 88 097 | 70 792 | 64 841 |
| Driftsresultat | 35 046 | 41 543 | 40 461 | 28 241 | 15 208 | 28 118 | 43 974 | 63 680 | 72 341 | 35 317 | 22 228 | 17 781 | 21 961 |
| Sum finansinntekter | 26 233 | 16 890 | 5 672 | 2 453 | 5 554 | 15 | 309 | 27 663 | 17 846 | 152 | 450 | 229 | 164 |
| Sum finanskostnader | 2 365 | 12 777 | 28 016 | 3 465 | 15 478 | 274 | 1 975 | 1 015 | 260 | 890 | 405 | 131 | 186 |
| Netto finans | 23 868 | 4 114 | −22 344 | −1 013 | −9 923 | −259 | −1 666 | 26 648 | 17 585 | −738 | 45 | 97 | −22 |
| Resultat før skattekostnad | 58 914 | 45 656 | 18 117 | 27 228 | 5 285 | 27 860 | 42 308 | 90 328 | 89 927 | 34 579 | 22 273 | 17 878 | 21 939 |
| Årsresultat | 49 922 | 35 213 | 8 174 | 21 174 | 1 696 | 21 626 | 33 568 | 74 680 | 73 176 | 26 564 | 16 183 | 12 816 | 15 777 |
| Sum overføringer og disponeringer | 49 922 | 35 213 | 8 174 | 21 174 | 1 696 | 21 626 | 33 568 | 74 680 | 73 176 | 26 564 | 16 183 | 12 816 | 15 777 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum immaterielle eiendeler | 5 766 | 4 400 | 4 156 | 3 171 | 4 481 | 5 992 | 6 506 | 6 185 | 6 692 | 5 442 | 3 647 | 299 | 115 |
| Sum varige driftsmidler | 931 | 1 186 | 915 | 517 | 416 | 361 | 686 | 1 243 | 1 905 | 1 410 | 1 314 | 2 429 | 2 600 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 166 397 | 146 122 | 108 938 | 111 162 | 72 658 | 65 519 | 16 134 | 19 642 | 16 330 | 14 069 | 11 066 | 2 116 | 171 |
| Sum anleggsmidler | 173 094 | 151 708 | 114 009 | 114 850 | 77 555 | 71 871 | 23 326 | 27 069 | 24 926 | 20 920 | 16 027 | 4 845 | 2 886 |
| Sum fordringer | 21 362 | 47 170 | 55 663 | 19 409 | 11 203 | 14 515 | 46 998 | 65 402 | 54 240 | 26 899 | 23 847 | 20 800 | 17 558 |
| Sum omløpsmidler | 21 362 | 50 815 | 58 368 | 31 790 | 19 110 | 29 408 | 51 618 | 92 836 | 63 475 | 31 493 | 28 118 | 25 797 | 31 709 |
| Sum eiendeler | 194 457 | 202 524 | 172 377 | 146 640 | 96 665 | 101 280 | 74 944 | 119 906 | 88 402 | 52 413 | 44 145 | 30 641 | 34 595 |
| Sum innskutt egenkapital | 30 749 | 30 749 | 30 749 | 30 749 | 803 | 803 | 803 | 803 | 803 | 803 | 803 | 803 | 803 |
| Sum opptjent egenkapital | 113 027 | 74 683 | 55 164 | 61 006 | 48 130 | 51 101 | 35 068 | 81 499 | 41 819 | 27 113 | 16 669 | 14 055 | 17 674 |
| Sum egenkapital | 143 776 | 105 432 | 85 914 | 91 755 | 48 934 | 51 904 | 35 871 | 82 303 | 42 623 | 27 917 | 17 472 | 14 858 | 18 477 |
| Sum annen langsiktig gjeld | 9 049 | 7 291 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | – | – | 387 | – | 717 | 1 346 |
| Sum langsiktig gjeld | 9 049 | 7 291 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 387 | 0 | 717 | 1 346 |
| Sum kortsiktig gjeld | 41 632 | 89 801 | 86 463 | 54 885 | 47 731 | 49 376 | 39 073 | 37 603 | 45 779 | 24 109 | 26 673 | 15 066 | 14 772 |
| Sum gjeld | 50 680 | 97 092 | 86 463 | 54 885 | 47 731 | 49 376 | 39 073 | 37 603 | 45 779 | 24 496 | 26 673 | 15 783 | 16 118 |
| Sum egenkapital og gjeld | 194 457 | 202 524 | 172 377 | 146 640 | 96 665 | 101 280 | 74 944 | 119 906 | 88 402 | 52 413 | 44 145 | 30 641 | 34 595 |
Kontantstrøm
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Netto kontantstrøm fra drift | – | 20 567 | 4 106 | 12 390 | 6 897 | 12 413 | – | – | – | – | – | – | – |
| Netto kontantstrøm fra investeringer | – | 3 255 | −2 636 | −1 657 | −211 | −2 140 | – | – | – | – | – | – | – |
| Netto kontantstrøm fra finansiering | – | 16 371 | −11 147 | −6 258 | −13 672 | 0 | – | – | – | – | – | – | – |
| Netto endring i likvider | – | 941 | −9 677 | 4 475 | −6 987 | 10 274 | – | – | – | – | – | – | – |
| Likvider ved periodens slutt | – | 3 645 | 2 704 | 12 381 | 7 906 | 14 893 | – | – | – | – | – | – | – |
Konsernregnskap (2018, 2015)
Konsoliderte tall, morselskap inkludert datterselskaper.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2018 | 2015 |
|---|---|---|
| Sum inntekter | 317 815 | 208 964 |
| Sum kostnader | 229 864 | 187 768 |
| Driftsresultat | 87 951 | 21 196 |
| Sum finansinntekter | 758 | 555 |
| Sum finanskostnader | 1 264 | 534 |
| Netto finans | −506 | 21 |
| Resultat før skattekostnad | 87 445 | 21 217 |
| Årsresultat | 66 796 | 13 134 |
| Sum overføringer og disponeringer | – | 13 134 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2018 | 2015 |
|---|---|---|
| Sum immaterielle eiendeler | 6 735 | 3 910 |
| Sum varige driftsmidler | 2 380 | 2 807 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 3 491 | 2 552 |
| Sum anleggsmidler | 12 606 | 9 269 |
| Sum fordringer | 58 997 | 40 936 |
| Sum omløpsmidler | 120 082 | 52 024 |
| Sum eiendeler | 132 688 | 61 293 |
| Sum innskutt egenkapital | 803 | 803 |
| Sum opptjent egenkapital | 66 353 | 15 936 |
| Sum egenkapital | 67 156 | 16 740 |
| Sum annen langsiktig gjeld | – | 3 715 |
| Sum langsiktig gjeld | 0 | 3 715 |
| Sum kortsiktig gjeld | 65 532 | 40 838 |
| Sum gjeld | 65 532 | 44 553 |
| Sum egenkapital og gjeld | 132 688 | 61 293 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2013 | 2012 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 26,3 % | 26,2 % | 23,2 % | 21 % | 16,5 % | 26,3 % | 25,8 % | 33,4 % | 36,6 % | 27 % | 20,2 % | 20,1 % | 25,3 % |
| Resultatmargin | 37,5 % | 22,2 % | 4,7 % | 15,8 % | 1,8 % | 20,3 % | 19,7 % | 39,2 % | 37,1 % | 20,3 % | 14,7 % | 14,5 % | 18,2 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 0,51 | 0,57 | 0,68 | 0,58 | 0,4 | 0,6 | 1,32 | 2,47 | 1,39 | 1,31 | 1,05 | 1,71 | 2,15 |
| Gjeldsgrad | 0,35 | 0,92 | 1,01 | 0,6 | 0,98 | 0,95 | 1,09 | 0,46 | 1,07 | 0,88 | 1,53 | 1,06 | 0,87 |
| Egenkapitalrentabilitet | 34,7 % | 33,4 % | 9,5 % | 23,1 % | 3,5 % | 41,7 % | 93,6 % | 90,7 % | 171,7 % | 95,2 % | 92,6 % | 86,3 % | 85,4 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | −16,2 % | −9 % | 30 % | 45,2 % | −13,4 % | −37,3 % | −10,6 % | −3,5 % | 50,9 % | 18,6 % | – | 2 % | – |
| Arbeidskapital | −20,3 mill kr | −39 mill kr | −28,1 mill kr | −23,1 mill kr | −28,6 mill kr | −20 mill kr | 12,5 mill kr | 55,2 mill kr | 17,7 mill kr | 7,4 mill kr | 1,4 mill kr | 10,7 mill kr | 16,9 mill kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller3
Underenheter (1)
Reklamebyråvirksomhet · OSLO | 60 ans. |
Selger du til selskaper som FACE2FACE CREATIVES INTERNATIONAL AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.