ENVIROPAC GROUP AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2016 | Ikke tilgjengelig |
| 2017 | Ikke tilgjengelig |
| 2018 | Ikke tilgjengelig |
| 2019 | Ikke tilgjengelig |
| 2020 | 0 NOK |
| 2021 | 0 NOK |
| 2022 | 0 NOK |
| 2023 | 0 NOK |
| 2024 | 0 NOK |
| 2025 | Ikke tilgjengelig |
Kontakt
Kapitalstruktur 2025
Roller4
Formål
Investere i og eie aksjer og andre finansielle instrumenter eller andeler, samt virksomhet som hører naturlig med til dette.
Kunngjøringer1
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | – | – |
| Sum kostnader | 1 412 | 1 539 | 1 523 | 1 782 | 35 | 41 | 54 | 46 |
| Driftsresultat | −1 412 | −1 539 | −1 523 | −1 782 | −35 | −41 | −54 | −46 |
| Sum finansinntekter | 38 103 | 39 820 | 38 278 | 46 715 | 34 243 | 10 845 | 8 884 | 10 636 |
| Sum finanskostnader | 22 021 | 36 228 | 22 344 | 25 246 | 44 166 | 10 804 | 8 830 | 5 513 |
| Netto finans | 16 082 | 3 592 | 15 934 | 21 469 | −9 924 | 41 | 54 | 5 123 |
| Resultat før skattekostnad | 14 670 | 2 054 | 14 412 | 19 687 | −9 959 | −0 | 0 | 5 077 |
| Årsresultat | 14 032 | 3 989 | 11 241 | 15 356 | −7 768 | 0 | – | 3 808 |
| Totalresultat | 14 032 | 3 989 | 11 241 | 15 356 | 0 | – | – | 3 808 |
| Sum overføringer og disponeringer | 14 032 | 3 989 | 11 241 | 15 356 | −7 768 | – | – | 3 808 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum immaterielle eiendeler | 2 477 | 4 297 | 3 543 | 4 724 | 8 096 | – | – | – |
| Sum varige driftsmidler | 305 | 477 | 650 | 797 | 0 | – | – | – |
| Sum finansielle anleggsmidler | 199 872 | 174 256 | 165 429 | 179 492 | 190 121 | 97 290 | 103 635 | 107 848 |
| Sum anleggsmidler | 202 654 | 179 030 | 169 622 | 185 012 | 198 217 | 97 290 | 103 635 | 107 848 |
| Sum fordringer | 19 665 | 19 630 | 15 923 | 15 135 | 13 031 | 2 129 | 7 655 | 2 935 |
| Sum omløpsmidler | 22 951 | 19 729 | 16 534 | 15 198 | 13 059 | 2 129 | 7 656 | 2 940 |
| Sum eiendeler | 225 605 | 198 759 | 186 156 | 200 210 | 211 276 | 99 419 | 111 291 | 110 788 |
| Sum innskutt egenkapital | 17 882 | 17 882 | 17 882 | 17 882 | 17 882 | 17 882 | 17 882 | 17 882 |
| Sum opptjent egenkapital | 14 032 | 3 989 | 11 241 | 11 395 | −3 960 | 3 808 | 3 808 | 3 808 |
| Sum egenkapital | 31 915 | 21 871 | 29 124 | 29 278 | 13 922 | 21 690 | 21 690 | 21 690 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | – | – |
| Sum annen langsiktig gjeld | 184 107 | 176 767 | 153 862 | 168 792 | 197 371 | 77 482 | 89 376 | 88 831 |
| Sum langsiktig gjeld | 184 107 | 176 767 | 153 863 | 168 792 | 197 371 | 77 482 | 89 376 | 88 831 |
| Sum kortsiktig gjeld | 9 583 | 120 | 3 170 | 2 140 | −17 | 246 | 225 | 267 |
| Sum gjeld | 193 691 | 176 887 | 157 033 | 170 932 | 197 354 | 77 729 | 89 601 | 89 098 |
| Sum egenkapital og gjeld | 225 605 | 198 759 | 186 156 | 200 210 | 211 276 | 99 419 | 111 291 | 110 788 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Resultatmargin | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 2,39 | 164,41 | 5,22 | 7,1 | – | 8,64 | 33,97 | 11,03 |
| Gjeldsgrad | 6,07 | 8,09 | 5,39 | 5,84 | 14,18 | 3,58 | 4,13 | 4,11 |
| Egenkapitalrentabilitet | 44 % | 18,2 % | 38,6 % | 52,4 % | −55,8 % | 0 % | – | 17,5 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Arbeidskapital | 13,4 mill kr | 19,6 mill kr | 13,4 mill kr | 13,1 mill kr | 13,1 mill kr | 1,9 mill kr | 7,4 mill kr | 2,7 mill kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller4
Selger du til selskaper som ENVIROPAC GROUP AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.