DORA 3 AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2016 | 0 NOK |
| 2017 | 8 302 704 NOK |
| 2018 | 9 460 609 NOK |
| 2019 | 10 419 532 NOK |
| 2020 | Ikke tilgjengelig |
| 2021 | Ikke tilgjengelig |
| 2022 | Ikke tilgjengelig |
| 2023 | Ikke tilgjengelig |
| 2024 | Ikke tilgjengelig |
| 2025 | Ikke tilgjengelig |
Kontakt
Vis på kart →Kapitalstruktur 2025
Roller6
Formål
Formidler og kompetanseportal for kunstnere innen musikk, litteratur og visuell kunst, samt det som naturlig står i forbindelse med dette.
Kunngjøringer1
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | – | – | – | – | – | – | 10 420 | 9 461 | 8 303 | 0 |
| Sum kostnader | – | – | – | – | – | – | 9 218 | 9 689 | 8 251 | 81 |
| Driftsresultat | – | – | – | – | – | – | 1 201 | −228 | 52 | −81 |
| Sum finansinntekter | – | – | – | – | – | – | 2 | 2 | 2 | 0 |
| Sum finanskostnader | – | – | – | – | – | – | 1 | 1 | 1 | – |
| Netto finans | – | – | – | – | – | – | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Resultat før skattekostnad | – | – | – | – | – | – | 1 202 | −228 | 53 | −80 |
| Årsresultat | – | – | – | – | – | – | 926 | −193 | 19 | −63 |
| Sum overføringer og disponeringer | – | – | – | – | – | – | 926 | −193 | 19 | −63 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum immaterielle eiendeler | 276 | 637 | 1 024 | 958 | 330 | 1 021 | 365 | 145 | 109 | 53 |
| Sum varige driftsmidler | 700 | 0 | 12 | 2 | 21 | 41 | – | – | – | – |
| Sum finansielle anleggsmidler | 0 | 10 | 10 | 10 | – | – | – | – | – | – |
| Sum anleggsmidler | 976 | 647 | 1 045 | 970 | 351 | 1 063 | 365 | 145 | 109 | 53 |
| Sum fordringer | 907 | 1 908 | 6 149 | 5 832 | 1 843 | 4 099 | 3 263 | 1 091 | 532 | 45 |
| Sum omløpsmidler | 7 940 | 7 308 | 10 274 | 11 813 | 7 486 | 14 143 | 7 279 | 2 324 | 2 385 | 1 627 |
| Sum eiendeler | 8 916 | 7 954 | 11 320 | 12 782 | 7 838 | 15 206 | 7 644 | 2 469 | 2 494 | 1 680 |
| Sum innskutt egenkapital | 768 | 768 | 768 | 768 | 768 | 768 | 768 | 1 518 | 1 518 | 1 518 |
| Sum opptjent egenkapital | 3 714 | 3 416 | 3 080 | 2 271 | 2 172 | 2 651 | 689 | −237 | −44 | −63 |
| Sum egenkapital | 4 483 | 4 184 | 3 848 | 3 039 | 2 940 | 3 419 | 1 457 | 1 281 | 1 474 | 1 456 |
| Sum langsiktig gjeld | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sum kortsiktig gjeld | 4 434 | 3 770 | 7 471 | 9 743 | 4 898 | 11 787 | 6 187 | 1 187 | 1 020 | 225 |
| Sum gjeld | 4 434 | 3 770 | 7 471 | 9 743 | 4 898 | 11 787 | 6 187 | 1 187 | 1 020 | 225 |
| Sum egenkapital og gjeld | 8 916 | 7 954 | 11 320 | 12 782 | 7 838 | 15 206 | 7 644 | 2 469 | 2 494 | 1 680 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | – | – | – | – | – | – | 11,5 % | −2,4 % | 0,6 % | – |
| Resultatmargin | – | – | – | – | – | – | 8,9 % | −2 % | 0,2 % | – |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 1,79 | 1,94 | 1,38 | 1,21 | 1,53 | 1,2 | 1,18 | 1,96 | 2,34 | 7,25 |
| Gjeldsgrad | 0,99 | 0,9 | 1,94 | 3,21 | 1,67 | 3,45 | 4,25 | 0,93 | 0,69 | 0,15 |
| Egenkapitalrentabilitet | – | – | – | – | – | – | 63,5 % | −15 % | 1,3 % | −4,3 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | – | – | – | – | – | – | 10,1 % | 13,9 % | – | – |
| Arbeidskapital | 3,5 mill kr | 3,5 mill kr | 2,8 mill kr | 2,1 mill kr | 2,6 mill kr | 2,4 mill kr | 1,1 mill kr | 1,1 mill kr | 1,4 mill kr | 1,4 mill kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller6
Underenheter (1)
Aktiviteter utført av utflukts- og eventarrangører · TRONDHEIM | 7 ans. |
Selger du til selskaper som DORA 3 AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.