DENIM DESTINATION AS
Utvikling over tid
Skru seriene av og på for å sammenligne. Hold over et år for eksakte tall.
Hver serie skaleres til sitt eget område (0-forankret) så alle trender er synlige. Hold over et år for eksakte tall.
Design og produktutvikling av klær og tilbehør for salg i og utenfor Norge og annet som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet.
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil. For 2025, 2023 viser vi kun hovedtall, detaljene besto ikke full kontroll.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 5 717 | 5 740 | 580 | 1 381 | 549 | 447 | 107 |
| Sum kostnader | 6 439 | 4 795 | 876 | 2 005 | 553 | 769 | 952 |
| Driftsresultat | −722 | 945 | −296 | −623 | −4 | −322 | −845 |
| Sum finansinntekter | 35 | 19 | 0 | – | 0 | 1 | 0 |
| Sum finanskostnader | 383 | 166 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 |
| Netto finans | −348 | −147 | −2 | −2 | −0 | −0 | −0 |
| Resultat før skattekostnad | −1 071 | 798 | −299 | −626 | −4 | −322 | −846 |
| Årsresultat | −1 071 | 798 | −299 | −626 | −4 | −322 | −846 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | −1 071 | 798 | −299 | −626 | −4 | – | – |
| Totalresultat | −1 071 | 798 | −299 | −626 | – | – | – |
| Sum overføringer og disponeringer | −1 071 | 798 | −299 | −626 | −4 | −322 | −846 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum varige driftsmidler | – | – | – | – | 1 | 10 | 20 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 43 | 43 | 43 | 49 | 49 | 43 | 52 |
| Sum anleggsmidler | 43 | 43 | 43 | 49 | 50 | 53 | 71 |
| Sum fordringer | 474 | 1 | 678 | 11 | – | – | 273 |
| Sum omløpsmidler | 6 187 | 3 759 | 1 080 | 621 | 1 608 | 1 317 | 1 850 |
| Sum eiendeler | 6 230 | 3 802 | 1 124 | 670 | 1 658 | 1 371 | 1 921 |
| Sum innskutt egenkapital | 4 030 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 |
| Sum opptjent egenkapital | −3 573 | −1 362 | −2 161 | −1 862 | −1 236 | −1 232 | −910 |
| Sum egenkapital | 457 | −1 332 | −2 131 | −1 832 | −1 206 | −1 202 | −880 |
| Sum langsiktig gjeld | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sum kortsiktig gjeld | 5 773 | 5 135 | 3 254 | 2 502 | 2 864 | 2 573 | 2 801 |
| Sum gjeld | 5 773 | 5 135 | 3 254 | 2 502 | 2 864 | 2 573 | 2 801 |
| Sum egenkapital og gjeld | 6 230 | 3 802 | 1 124 | 670 | 1 658 | 1 371 | 1 921 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | −12,6 % | 16,5 % | −51,1 % | −45,1 % | −0,7 % | −72,1 % | −788,3 % |
| Resultatmargin | −18,7 % | 13,9 % | −51,5 % | −45,3 % | −0,7 % | −72,2 % | −788,7 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 1,07 | 0,73 | 0,33 | 0,25 | 0,56 | 0,51 | 0,66 |
| Gjeldsgrad | 12,62 | – | – | – | – | – | – |
| Egenkapitalrentabilitet | −234,1 % | −59,9 % | 14 % | 34,2 % | 0,3 % | 26,8 % | 96,1 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | – | 889,8 % | −58 % | 151,5 % | 22,9 % | 316,6 % | – |
| Arbeidskapital | 414 169 kr | −1,4 mill kr | −2,2 mill kr | −1,9 mill kr | −1,3 mill kr | −1,3 mill kr | −951 195 kr |
Bemanning og rekruttering
Underenheter (1)
Industri-, produkt- og motedesignvirksomhet · DRAMMEN |
Selger du til selskaper som DENIM DESTINATION AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.