DELUXE SPA CLINIC AS
Utvikling over tid
Skru seriene av og på for å sammenligne. Hold over et år for eksakte tall.
Hver serie skaleres til sitt eget område (0-forankret) så alle trender er synlige. Hold over et år for eksakte tall.
Negativ egenkapital — gjelden overstiger eiendelene.
Tjenesteyting og salg av produkter innen helse og velvære, samt kjøp og salg av aksjer og fast eiendom.
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 6 278 | 5 911 | 5 881 | 5 938 | 6 379 | 5 689 | 5 045 | 4 133 | 3 566 | 3 338 | 3 029 | 2 614 | 2 137 | 590 |
| Sum kostnader | 6 505 | 6 335 | 6 300 | 6 454 | 6 329 | 5 895 | 4 987 | 3 967 | 3 462 | 3 244 | 3 047 | 2 629 | 2 159 | 684 |
| Driftsresultat | −227 | −424 | −419 | −516 | 50 | −206 | 59 | 166 | 104 | 94 | −18 | −15 | −23 | −95 |
| Sum finansinntekter | 18 | 22 | 8 | 4 | – | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Sum finanskostnader | 4 | 10 | 40 | 3 | 8 | 15 | 10 | 6 | 7 | 7 | 11 | 13 | 14 | 6 |
| Netto finans | 13 | 12 | −32 | 1 | −8 | −14 | −10 | −5 | −6 | −7 | −10 | −12 | −13 | −6 |
| Resultat før skattekostnad | −214 | −412 | −451 | −515 | 42 | −220 | 49 | 160 | 98 | 88 | −28 | −28 | −35 | −100 |
| Årsresultat | −170 | −321 | −352 | −402 | 70 | −172 | 39 | 123 | 98 | 88 | −28 | −28 | −35 | −100 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | −170 | −321 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Totalresultat | −170 | −321 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | −28 | – | – |
| Sum overføringer og disponeringer | −170 | −321 | −352 | −402 | 70 | −172 | 39 | 123 | 98 | 88 | −28 | −28 | −35 | −100 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum immaterielle eiendeler | 341 | 297 | 244 | 144 | 31 | 3 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Sum varige driftsmidler | 22 | 131 | 260 | 378 | 398 | 478 | 518 | 15 | 19 | 32 | 49 | 65 | 82 | 99 |
| Sum finansielle anleggsmidler | – | – | 0 | 0 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Sum anleggsmidler | 363 | 427 | 504 | 522 | 429 | 480 | 518 | 15 | 19 | 32 | 49 | 65 | 82 | 99 |
| Sum fordringer | 472 | 447 | 39 | 53 | 27 | 143 | 163 | 46 | 63 | 46 | 112 | 51 | 27 | 20 |
| Sum investeringer | – | – | 0 | 0 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Sum omløpsmidler | 1 104 | 1 170 | 1 582 | 886 | 1 396 | 1 226 | 1 219 | 1 097 | 955 | 771 | 562 | 540 | 523 | 405 |
| Sum eiendeler | 1 467 | 1 597 | 2 085 | 1 408 | 1 825 | 1 706 | 1 737 | 1 112 | 975 | 804 | 610 | 606 | 605 | 504 |
| Sum innskutt egenkapital | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 | 21 | 21 | 21 | 21 | 21 | 21 |
| Sum opptjent egenkapital | −1 237 | −1 067 | −708 | −356 | 46 | −25 | 147 | 108 | −6 | −104 | −191 | −163 | −136 | −100 |
| Sum egenkapital | −1 207 | −1 037 | −678 | −326 | 76 | 5 | 177 | 138 | 15 | −83 | −170 | −143 | −115 | −80 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | – | – | 0 | 0 | – | – | 8 | – | – | – | – | – | – | – |
| Sum annen langsiktig gjeld | 1 225 | 1 122 | 1 073 | 304 | 372 | 605 | 625 | 242 | 259 | 274 | 290 | 304 | 317 | 329 |
| Sum langsiktig gjeld | 1 225 | 1 122 | 1 073 | 304 | 372 | 605 | 633 | 242 | 259 | 274 | 290 | 304 | 317 | 329 |
| Sum kortsiktig gjeld | 1 448 | 1 511 | 1 690 | 1 430 | 1 377 | 1 096 | 928 | 732 | 701 | 612 | 491 | 445 | 403 | 254 |
| Sum gjeld | 2 673 | 2 634 | 2 763 | 1 734 | 1 749 | 1 701 | 1 560 | 974 | 959 | 887 | 781 | 748 | 720 | 583 |
| Sum egenkapital og gjeld | 1 467 | 1 597 | 2 085 | 1 408 | 1 825 | 1 706 | 1 737 | 1 112 | 975 | 804 | 610 | 606 | 605 | 504 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | −3,6 % | −7,2 % | −7,1 % | −8,7 % | 0,8 % | −3,6 % | 1,2 % | 4 % | 2,9 % | 2,8 % | −0,6 % | −0,6 % | −1,1 % | −16,1 % |
| Resultatmargin | −2,7 % | −5,4 % | −6 % | −6,8 % | 1,1 % | −3 % | 0,8 % | 3 % | 2,8 % | 2,6 % | −0,9 % | −1,1 % | −1,7 % | −17 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 0,76 | 0,77 | 0,94 | 0,62 | 1,01 | 1,12 | 1,31 | 1,5 | 1,36 | 1,26 | 1,14 | 1,21 | 1,3 | 1,59 |
| Gjeldsgrad | – | – | – | – | 23,09 | 321,62 | 8,82 | 7,06 | 63,21 | – | – | – | – | – |
| Egenkapitalrentabilitet | 14,1 % | 31 % | 51,9 % | 123,2 % | 93 % | – | 21,9 % | 89 % | 646,2 % | −105,6 % | 16,3 % | 19,3 % | 30,7 % | 126,1 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | 6,2 % | 0,5 % | −1 % | −6,9 % | 12,1 % | 12,8 % | 22,1 % | 15,9 % | 6,8 % | 10,2 % | 15,9 % | 22,3 % | 262,3 % | – |
| Arbeidskapital | −344 295 kr | −341 724 kr | −108 367 kr | −544 184 kr | 19 220 kr | 129 456 kr | 290 976 kr | 364 939 kr | 254 289 kr | 159 225 kr | 70 645 kr | 95 546 kr | 119 842 kr | 150 673 kr |
Bemanning og rekruttering
Underenheter (1)
Aktiviteter i dagspa, badstue og dampbad · FREDRIKSTAD | 12 ans. |
Selger du til selskaper som DELUXE SPA CLINIC AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.