DAMPSHOP AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2014 | 104 353 NOK |
| 2015 | 3 569 368 NOK |
| 2016 | 9 615 844 NOK |
| 2017 | 9 037 495 NOK |
| 2018 | 6 789 921 NOK |
| 2019 | 9 668 743 NOK |
| 2020 | 8 589 072 NOK |
| 2021 | 7 482 289 NOK |
| 2022 | 7 428 571 NOK |
| 2023 | 7 447 727 NOK |
| 2024 | 6 247 377 NOK |
| 2025 | 5 035 976 NOK |
Kontakt
Kapitalstruktur 2025
Negativ egenkapital — gjelden overstiger eiendelene.
Roller3
Formål
Salg av damputstyr, tobakk og andre artikler relatert til dette.
Kunngjøringer2
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil. For 2014 viser vi kun hovedtall, detaljene besto ikke full kontroll.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 6 247 | 7 448 | 7 429 | 7 482 | 8 589 | 9 669 | 6 790 | 9 037 | 9 616 | 3 569 | 104 |
| Sum kostnader | 7 526 | 7 477 | 7 312 | 7 151 | 7 061 | 8 205 | 6 472 | 10 414 | 8 876 | 4 096 | 103 |
| Driftsresultat | −1 279 | −29 | 117 | 331 | 1 528 | 1 464 | 318 | −1 377 | 740 | −527 | 2 |
| Sum finansinntekter | 9 | 5 | 0 | – | 0 | 6 | 2 | 10 | 8 | 0 | 0 |
| Sum finanskostnader | 51 | 81 | 27 | 23 | 20 | 30 | 47 | 37 | 14 | 4 | – |
| Netto finans | −42 | −76 | −27 | −23 | −19 | −23 | −44 | −28 | −6 | −4 | 0 |
| Resultat før skattekostnad | −1 321 | −105 | 90 | 309 | 1 509 | 1 441 | 274 | −1 404 | 734 | −531 | 2 |
| Årsresultat | −1 321 | −105 | 35 | 223 | 1 178 | 1 308 | 274 | −1 404 | 587 | −531 | 1 |
| Totalresultat | – | −105 | 35 | 223 | 1 178 | 1 308 | 274 | – | – | – | 1 |
| Sum overføringer og disponeringer | −1 321 | −105 | 35 | 223 | 1 178 | 1 308 | 274 | −1 404 | 587 | – | 1 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum immaterielle eiendeler | 0 | – | – | 7 | 14 | 29 | 29 | 37 | – | – | – |
| Sum varige driftsmidler | 0 | 20 | 307 | 489 | 684 | 261 | 251 | 306 | 336 | – | – |
| Sum finansielle anleggsmidler | 563 | 563 | 559 | 558 | 558 | – | – | 189 | 208 | – | – |
| Sum anleggsmidler | 563 | 582 | 866 | 1 054 | 1 256 | 290 | 280 | 532 | 544 | 0 | 0 |
| Sum fordringer | 406 | 497 | 659 | 524 | 718 | 87 | 208 | 242 | 78 | 300 | 11 |
| Sum omløpsmidler | 791 | 1 689 | 2 390 | 1 854 | 2 553 | 2 535 | 575 | 756 | 1 776 | 450 | 46 |
| Sum eiendeler | 1 354 | 2 272 | 3 256 | 2 907 | 3 809 | 2 825 | 855 | 1 288 | 2 321 | 450 | 46 |
| Sum innskutt egenkapital | 330 | 330 | 330 | 330 | 330 | 330 | 330 | 330 | 330 | 31 | 30 |
| Sum opptjent egenkapital | −1 026 | 294 | 399 | 1 007 | 809 | 235 | −1 073 | −1 347 | 57 | −531 | 1 |
| Sum egenkapital | −696 | 624 | 729 | 1 337 | 1 139 | 565 | −743 | −1 017 | 387 | −500 | 31 |
| Sum annen langsiktig gjeld | 219 | 344 | 469 | – | – | – | – | 649 | 899 | – | – |
| Sum langsiktig gjeld | 219 | 344 | 469 | 0 | 0 | 0 | 0 | 649 | 899 | 0 | 0 |
| Sum kortsiktig gjeld | 1 832 | 1 304 | 2 058 | 1 571 | 2 670 | 2 261 | 1 598 | 1 656 | 1 035 | 950 | 15 |
| Sum gjeld | 2 050 | 1 647 | 2 526 | 1 571 | 2 670 | 2 261 | 1 598 | 2 305 | 1 934 | 950 | 15 |
| Sum egenkapital og gjeld | 1 354 | 2 272 | 3 256 | 2 907 | 3 809 | 2 825 | 855 | 1 288 | 2 321 | 450 | 46 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | −20,5 % | −0,4 % | 1,6 % | 4,4 % | 17,8 % | 15,1 % | 4,7 % | −15,2 % | 7,7 % | −14,8 % | 1,7 % |
| Resultatmargin | −21,1 % | −1,4 % | 0,5 % | 3 % | 13,7 % | 13,5 % | 4 % | −15,5 % | 6,1 % | −14,9 % | 1,3 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 0,43 | 1,3 | 1,16 | 1,18 | 0,96 | 1,12 | 0,36 | 0,46 | 1,72 | 0,47 | 3,16 |
| Gjeldsgrad | – | 2,64 | 3,46 | 1,18 | 2,34 | 4 | – | – | 4,99 | – | 0,46 |
| Egenkapitalrentabilitet | 189,6 % | −16,8 % | 4,8 % | 16,7 % | 103,5 % | 231,5 % | −36,9 % | 138,1 % | 151,6 % | 106,3 % | 4,2 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | −16,1 % | 0,3 % | −0,7 % | −12,9 % | −11,2 % | 42,4 % | −24,9 % | −6 % | 169,4 % | 3 320,5 % | – |
| Arbeidskapital | −1 mill kr | 385 785 kr | 332 336 kr | 282 740 kr | −117 084 kr | 274 788 kr | −1 mill kr | −899 640 kr | 741 955 kr | −499 760 kr | 31 311 kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller3
Underenheter (1)
Detaljhandel med tobakksvarer · NYBORG | 6 ans. |
Selger du til selskaper som DAMPSHOP AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.