CONTRIBO AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2011 | 3 545 588 NOK |
| 2012 | 3 778 488 NOK |
| 2013 | 3 435 886 NOK |
| 2014 | 3 386 930 NOK |
| 2015 | 3 626 471 NOK |
| 2016 | 3 020 158 NOK |
| 2017 | 3 347 666 NOK |
| 2018 | 2 912 017 NOK |
| 2019 | 3 082 532 NOK |
| 2020 | 2 689 332 NOK |
| 2021 | 2 548 624 NOK |
| 2022 | 2 786 765 NOK |
| 2023 | 2 677 945 NOK |
| 2024 | 2 678 215 NOK |
| 2025 | 2 396 946 NOK |
Kontakt
Kapitalstruktur 2025
Roller4
Formål
Produksjon og salg av kortholdere og andre markedsrettede produkter og tjenester.
Kunngjøringer1
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 2 397 | 2 678 | 2 678 | 2 787 | 2 549 | 2 689 | 3 083 | 2 912 | 3 348 | 3 020 | 3 626 | 3 387 | 3 436 | 3 778 | 3 546 |
| Sum kostnader | 2 587 | 2 703 | 2 632 | 2 697 | 2 582 | 2 537 | 3 016 | 2 781 | 2 909 | 3 197 | 3 470 | 3 253 | 2 963 | 3 540 | 3 157 |
| Driftsresultat | −191 | −25 | 46 | 90 | −33 | 153 | 66 | 131 | 439 | −177 | 157 | 134 | 473 | 239 | 388 |
| Sum finansinntekter | 2 | 4 | 7 | 10 | 2 | 5 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 5 |
| Sum finanskostnader | 22 | 30 | 22 | 19 | 13 | 26 | 6 | 5 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9 |
| Netto finans | −19 | −26 | −15 | −10 | −11 | −21 | −2 | −3 | 0 | −0 | −0 | 2 | 2 | 1 | −3 |
| Resultat før skattekostnad | −210 | −51 | 31 | 81 | −44 | 131 | 64 | 128 | 439 | −177 | 157 | 137 | 474 | 240 | 385 |
| Årsresultat | −210 | −51 | 23 | 75 | −47 | 82 | 58 | 97 | 367 | −177 | 106 | 97 | 343 | 164 | 384 |
| Sum overføringer og disponeringer | – | −51 | 23 | 75 | −47 | 82 | 58 | 97 | 367 | −177 | 106 | 97 | 343 | 164 | 384 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum immaterielle eiendeler | 53 | 61 | 69 | 72 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Sum varige driftsmidler | 0 | 6 | 43 | 81 | 121 | 119 | 188 | 24 | 32 | – | 17 | 37 | 62 | 112 | 137 |
| Sum anleggsmidler | 53 | 67 | 113 | 152 | 121 | 119 | 188 | 24 | 32 | 0 | 17 | 37 | 62 | 112 | 137 |
| Sum fordringer | 364 | 459 | 406 | 412 | 381 | 460 | 588 | 336 | 375 | 282 | 379 | 198 | 158 | 144 | 199 |
| Sum omløpsmidler | 1 632 | 2 204 | 2 153 | 2 003 | 2 181 | 2 274 | 2 137 | 1 993 | 2 080 | 1 655 | 1 731 | 1 478 | 1 588 | 1 049 | 1 131 |
| Sum eiendeler | 1 685 | 2 271 | 2 266 | 2 155 | 2 302 | 2 393 | 2 325 | 2 018 | 2 112 | 1 655 | 1 749 | 1 515 | 1 650 | 1 161 | 1 267 |
| Sum innskutt egenkapital | 110 | 110 | 110 | 110 | 110 | 110 | 110 | 110 | 110 | 110 | 110 | 110 | 110 | 110 | 110 |
| Sum opptjent egenkapital | 1 234 | 1 444 | 1 494 | 1 471 | 1 397 | 1 443 | 1 351 | 1 293 | 1 196 | 828 | 1 005 | 899 | 802 | 603 | 440 |
| Sum egenkapital | 1 344 | 1 554 | 1 604 | 1 581 | 1 507 | 1 553 | 1 461 | 1 403 | 1 306 | 938 | 1 115 | 1 009 | 912 | 713 | 550 |
| Sum annen langsiktig gjeld | 213 | 344 | 319 | 204 | 500 | 532 | 471 | 317 | 293 | 385 | 202 | 256 | 215 | 82 | 428 |
| Sum langsiktig gjeld | – | 344 | 319 | 204 | 500 | 532 | 471 | 317 | 293 | 385 | 202 | 256 | 215 | 82 | 428 |
| Sum kortsiktig gjeld | 128 | 373 | 343 | 370 | 295 | 308 | 392 | 298 | 513 | 332 | 431 | 250 | 522 | 366 | 289 |
| Sum gjeld | 341 | 717 | 661 | 573 | 795 | 840 | 863 | 615 | 806 | 716 | 634 | 506 | 738 | 448 | 718 |
| Sum egenkapital og gjeld | 1 685 | 2 271 | 2 266 | 2 155 | 2 302 | 2 393 | 2 325 | 2 018 | 2 112 | 1 655 | 1 749 | 1 515 | 1 650 | 1 161 | 1 267 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | −8 % | −0,9 % | 1,7 % | 3,2 % | −1,3 % | 5,7 % | 2,2 % | 4,5 % | 13,1 % | −5,9 % | 4,3 % | 4 % | 13,8 % | 6,3 % | 11 % |
| Resultatmargin | −8,8 % | −1,9 % | 0,9 % | 2,7 % | −1,8 % | 3 % | 1,9 % | 3,3 % | 11 % | −5,9 % | 2,9 % | 2,9 % | 10 % | 4,3 % | 10,8 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 12,71 | 5,91 | 6,29 | 5,42 | 7,4 | 7,39 | 5,45 | 6,7 | 4,05 | 4,99 | 4,01 | 5,92 | 3,04 | 2,87 | 3,91 |
| Gjeldsgrad | 0,25 | 0,46 | 0,41 | 0,36 | 0,53 | 0,54 | 0,59 | 0,44 | 0,62 | 0,76 | 0,57 | 0,5 | 0,81 | 0,63 | 1,31 |
| Egenkapitalrentabilitet | −15,6 % | −3,3 % | 1,4 % | 4,7 % | −3,1 % | 5,3 % | 4 % | 6,9 % | 28,1 % | −18,8 % | 9,5 % | 9,6 % | 37,6 % | 23 % | 70 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | −10,5 % | 0 % | −3,9 % | 9,3 % | −5,2 % | −12,8 % | 5,9 % | −13 % | 10,8 % | −16,7 % | 7,1 % | −1,4 % | −9,1 % | 6,6 % | – |
| Arbeidskapital | 1,5 mill kr | 1,8 mill kr | 1,8 mill kr | 1,6 mill kr | 1,9 mill kr | 2 mill kr | 1,7 mill kr | 1,7 mill kr | 1,6 mill kr | 1,3 mill kr | 1,3 mill kr | 1,2 mill kr | 1,1 mill kr | 683 186 kr | 841 275 kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller4
Underenheter (1)
Produksjon av plastprodukter ellers · HAMAR |
Selger du til selskaper som CONTRIBO AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.