CON-FORM NORGE AS
Utvikling over tid
Skru seriene av og på for å sammenligne. Hold over et år for eksakte tall.
Hver serie skaleres til sitt eget område (0-forankret) så alle trender er synlige. Hold over et år for eksakte tall.
Byggevirksomhet, salg av byggevarer og hermed forbundet virksomhet, samt allmenn konsulentvirksomhet.
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 74 530 | 68 801 | 104 889 | 178 309 | 148 836 | 127 376 |
| Sum kostnader | 77 475 | 74 731 | 101 679 | 161 955 | 146 510 | 122 947 |
| Driftsresultat | −2 945 | −5 929 | 3 210 | 16 354 | 2 326 | 4 429 |
| Sum finansinntekter | 18 650 | 8 732 | 1 056 | −5 277 | 24 076 | 296 |
| Sum finanskostnader | 3 861 | 3 213 | 16 815 | 6 614 | 12 683 | 2 391 |
| Netto finans | 14 789 | 5 519 | −15 759 | −11 891 | 11 393 | −2 094 |
| Resultat før skattekostnad | 11 845 | −411 | −12 549 | 4 462 | 13 719 | 2 334 |
| Årsresultat | 13 132 | 1 433 | −12 477 | 1 884 | 13 843 | 57 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | 13 132 | 1 433 | −12 477 | 1 884 | 13 843 | 57 |
| Sum resultatkomponenter for IFRS-foretak | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Totalresultat | 13 132 | 0 | −12 477 | 0 | 0 | 57 |
| Sum overføringer og disponeringer | 13 132 | 1 433 | −12 477 | 1 884 | 13 843 | 57 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum immaterielle eiendeler | 2 014 | 993 | 213 | 329 | 284 | 0 |
| Sum varige driftsmidler | 236 | 358 | 603 | 13 683 | 14 282 | 16 208 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 139 728 | 110 627 | 102 868 | 117 314 | 264 072 | 253 872 |
| Sum anleggsmidler | 141 978 | 111 977 | 103 684 | 131 326 | 278 638 | 270 080 |
| Sum fordringer | 7 736 | 7 839 | 8 929 | 18 877 | 26 110 | 10 538 |
| Sum investeringer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sum omløpsmidler | 11 509 | 28 355 | 13 205 | 49 796 | 81 950 | 36 401 |
| Sum eiendeler | 153 488 | 140 332 | 116 889 | 181 122 | 360 589 | 306 481 |
| Sum innskutt egenkapital | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 |
| Sum opptjent egenkapital | 91 464 | 78 332 | 76 899 | 89 376 | 87 492 | 76 516 |
| Sum egenkapital | 92 064 | 78 932 | 77 499 | 89 976 | 88 092 | 77 116 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 0 | 0 | 888 | 899 | 1 003 | 933 |
| Sum annen langsiktig gjeld | 0 | 63 | 233 | 600 | 12 010 | 0 |
| Sum langsiktig gjeld | 0 | 63 | 1 121 | 1 499 | 13 013 | 2 958 |
| Sum kortsiktig gjeld | 61 423 | 61 337 | 38 269 | 89 646 | 259 484 | 226 407 |
| Sum gjeld | 61 423 | 61 400 | 39 390 | 91 146 | 272 497 | 229 365 |
| Sum egenkapital og gjeld | 153 488 | 140 332 | 116 889 | 181 122 | 360 589 | 306 481 |
Kontantstrøm
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Netto kontantstrøm fra drift | −16 476 | 16 999 | −34 467 | −22 971 | 29 143 | −2 203 |
| Netto kontantstrøm fra investeringer | −0 | 60 | 21 165 | 3 394 | −150 | −4 217 |
| Netto kontantstrøm fra finansiering | 153 | −456 | −12 656 | 1 394 | −12 | 28 991 |
| Netto endring i likvider | −16 323 | 16 603 | −25 958 | −24 971 | 28 982 | 22 570 |
| Likvider ved periodens slutt | 3 535 | 19 858 | 3 254 | 29 212 | 54 183 | 25 202 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | −4 % | −8,6 % | 3,1 % | 9,2 % | 1,6 % | 3,5 % |
| Resultatmargin | 17,6 % | 2,1 % | −11,9 % | 1,1 % | 9,3 % | 0 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 0,19 | 0,46 | 0,35 | 0,56 | 0,32 | 0,16 |
| Gjeldsgrad | 0,67 | 0,78 | 0,51 | 1,01 | 3,09 | 2,97 |
| Egenkapitalrentabilitet | 14,3 % | 1,8 % | −16,1 % | 2,1 % | 15,7 % | 0,1 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | 8,3 % | −34,4 % | −41,2 % | 19,8 % | 16,8 % | – |
| Arbeidskapital | −49,9 mill kr | −33 mill kr | −25,1 mill kr | −39,9 mill kr | −177,5 mill kr | −190 mill kr |
Bemanning og rekruttering
Underenheter (4)
Engroshandel med metaller og metallholdig malm · FLATEBY | |
Engroshandel med metaller og metallholdig malm · LUNDE | |
Engroshandel med metaller og metallholdig malm · OSLO | 7 ans. |
Engroshandel med metaller og metallholdig malm · HEIMDAL |
Selger du til selskaper som CON-FORM NORGE AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.