CIC OPERATIONS HAUGESUND AS
Utvikling over tid
Skru seriene av og på for å sammenligne. Hold over et år for eksakte tall.
Hver serie skaleres til sitt eget område (0-forankret) så alle trender er synlige. Hold over et år for eksakte tall.
Drift av hoteller, pensjonater og moteller med restaurant, samt annet som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagender.
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 2 389 | 8 715 | 9 790 | 17 021 | 10 849 | 5 142 |
| Sum kostnader | 6 314 | 8 405 | 10 738 | 12 747 | 9 746 | 5 594 |
| Driftsresultat | −3 926 | 311 | −949 | 4 274 | 1 103 | −452 |
| Sum finansinntekter | 3 | 29 | 38 | 61 | 2 | 1 |
| Sum finanskostnader | 2 | 6 | 19 | 10 | 41 | 35 |
| Netto finans | 1 | 23 | 19 | 52 | −40 | −34 |
| Resultat før skattekostnad | −3 925 | 333 | −930 | 4 325 | 1 064 | −486 |
| Årsresultat | −3 061 | 259 | −725 | 3 374 | 975 | −486 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | −3 061 | 259 | −725 | 3 374 | 975 | −486 |
| Totalresultat | −3 061 | 259 | −725 | 3 374 | 975 | – |
| Sum overføringer og disponeringer | −3 061 | 259 | −725 | 3 374 | 975 | −486 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum immaterielle eiendeler | 65 | 43 | 19 | 12 | – | – |
| Sum varige driftsmidler | 274 | 405 | 525 | 471 | 157 | 238 |
| Sum finansielle anleggsmidler | – | 2 736 | 31 | 4 616 | 1 331 | – |
| Sum anleggsmidler | 339 | 3 184 | 574 | 5 099 | 1 488 | 238 |
| Sum fordringer | 5 142 | 1 619 | 7 377 | 526 | 758 | 1 475 |
| Sum omløpsmidler | 5 545 | 2 088 | 7 614 | 1 579 | 1 561 | 1 873 |
| Sum eiendeler | 5 885 | 5 272 | 8 188 | 6 677 | 3 049 | 2 111 |
| Sum innskutt egenkapital | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 |
| Sum opptjent egenkapital | 20 | 49 | 90 | 115 | 167 | −504 |
| Sum egenkapital | 50 | 79 | 120 | 145 | 197 | −474 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | – | – | – | – | 3 | – |
| Sum annen langsiktig gjeld | 700 | – | 2 714 | – | 1 322 | 1 700 |
| Sum langsiktig gjeld | 700 | 0 | 2 714 | 0 | 1 325 | 1 700 |
| Sum kortsiktig gjeld | 5 135 | 5 193 | 5 354 | 6 532 | 1 527 | 885 |
| Sum gjeld | 5 835 | 5 193 | 8 068 | 6 532 | 2 852 | 2 585 |
| Sum egenkapital og gjeld | 5 885 | 5 272 | 8 188 | 6 677 | 3 049 | 2 111 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | −164,3 % | 3,6 % | −9,7 % | 25,1 % | 10,2 % | −8,8 % |
| Resultatmargin | −128,2 % | 3 % | −7,4 % | 19,8 % | 9 % | −9,5 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 1,08 | 0,4 | 1,42 | 0,24 | 1,02 | 2,12 |
| Gjeldsgrad | 117,66 | 65,95 | 67,17 | 44,97 | 14,49 | – |
| Egenkapitalrentabilitet | – | 328,6 % | −603,7 % | – | 495,4 % | 102,5 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | −72,6 % | −11 % | −42,5 % | 56,9 % | 111 % | – |
| Arbeidskapital | 410 128 kr | −3,1 mill kr | 2,3 mill kr | −5 mill kr | 34 501 kr | 987 727 kr |
Bemanning og rekruttering
Underenheter (1)
Drift av hoteller · HAUGESUND |
Selger du til selskaper som CIC OPERATIONS HAUGESUND AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.