CAMAR INVEST AS
Utvikling over tid
Skru seriene av og på for å sammenligne. Hold over et år for eksakte tall.
Hver serie skaleres til sitt eget område (0-forankret) så alle trender er synlige. Hold over et år for eksakte tall.
Eie aksjer i andre selskaper, samt det som naturlig står i forbindelse med dette.
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 0 | – | – |
| Sum kostnader | 1 893 | 363 | 9 |
| Driftsresultat | −1 893 | −363 | −9 |
| Sum finansinntekter | 163 349 | 6 197 | 5 743 |
| Sum finanskostnader | 319 | 25 968 | – |
| Resultat før skattekostnad | 161 137 | −20 134 | 5 735 |
| Årsresultat | 160 809 | −20 134 | 5 721 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Sum immaterielle eiendeler | 0 | – | – |
| Sum varige driftsmidler | 0 | – | – |
| Sum finansielle anleggsmidler | 525 376 | 542 315 | 508 063 |
| Sum anleggsmidler | 525 376 | 542 315 | 508 063 |
| Sum omløpsmidler | 305 107 | 22 877 | 6 013 |
| Sum eiendeler | 830 483 | 565 192 | 514 076 |
| Sum egenkapital | 559 995 | 538 859 | 477 993 |
| Sum langsiktig gjeld | 0 | 0 | – |
| Sum kortsiktig gjeld | 270 487 | 26 333 | 36 075 |
| Sum gjeld | 270 487 | 26 333 | 36 083 |
| Sum egenkapital og gjeld | 830 483 | 565 192 | 514 076 |
Kontantstrøm
| Beløp i 1 000 kr | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Netto kontantstrøm fra drift | 0 | – | 0 |
| Netto kontantstrøm fra investeringer | 0 | – | 0 |
| Netto kontantstrøm fra finansiering | 0 | – | 0 |
| Netto endring i likvider | 0 | – | 0 |
| Likvider ved periodens slutt | 0 | – | 0 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2024 | 2023 | 2022 | |
|---|---|---|---|
| Driftsmargin | – | – | – |
| Resultatmargin | – | – | – |
| Bruttomargin | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 1,13 | 0,87 | 0,17 |
| Gjeldsgrad | 0,48 | 0,05 | 0,08 |
| Egenkapitalrentabilitet | 28,7 % | −3,7 % | 1,2 % |
| Lønnsandel | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – |
| Omsetningsvekst | – | – | – |
| Arbeidskapital | 34,6 mill kr | −3,5 mill kr | −30,1 mill kr |
Bemanning og rekruttering
Selger du til selskaper som CAMAR INVEST AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.