BIEN INVEST AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2011 | Ikke tilgjengelig |
| 2012 | Ikke tilgjengelig |
| 2013 | Ikke tilgjengelig |
| 2014 | Ikke tilgjengelig |
| 2015 | Ikke tilgjengelig |
| 2016 | Ikke tilgjengelig |
| 2017 | 1 000 000 NOK |
| 2018 | 1 171 000 NOK |
| 2019 | 1 836 000 NOK |
| 2020 | 100 000 NOK |
| 2021 | Ikke tilgjengelig |
| 2022 | Ikke tilgjengelig |
| 2023 | Ikke tilgjengelig |
| 2024 | 868 637 NOK |
| 2025 | 2 668 114 NOK |
Kontakt
Kapitalstruktur 2025
Roller3
Formål
Investeringer i aksjer, eiendom og deltakelse i andre selskaper med lignende virksomhet, samt rådgivningstjenester innen strategi, virksomhetsstyring, investeringer, finansieringsløsninger og strukturering av selskaper.
Kunngjøringer1
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil. For 2020 viser vi kun hovedtall, detaljene besto ikke full kontroll.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 2 668 | 869 | – | – | – | 100 | 1 836 | 1 171 | 1 000 | – | – | – | – | – | – |
| Sum kostnader | 1 333 | 85 | 67 | 5 | 4 | 14 | 171 | 120 | 1 | 0 | – | – | – | – | 13 |
| Driftsresultat | 1 335 | 784 | −67 | −5 | −4 | 86 | 1 665 | 1 051 | 999 | −0 | – | – | – | – | −13 |
| Sum finansinntekter | 85 | 45 | 326 | 278 | 274 | 282 | 201 | 184 | 176 | 164 | 141 | 120 | 110 | 100 | – |
| Sum finanskostnader | 9 | 9 | 1 512 | 2 | 4 | 4 | 0 | – | 4 | 7 | 8 | 7 | 7 | 8 | – |
| Netto finans | 75 | 36 | −1 187 | 277 | 270 | 278 | 201 | 184 | 172 | 157 | 132 | 113 | 103 | 92 | 79 |
| Resultat før skattekostnad | 1 410 | 820 | −1 254 | 272 | 266 | 364 | 1 866 | 1 235 | 1 171 | 157 | 132 | 113 | 103 | 92 | 65 |
| Årsresultat | 1 180 | 788 | −1 254 | 271 | 264 | 342 | 1 495 | 990 | 969 | 157 | 132 | 113 | 103 | 92 | 65 |
| Sum overføringer og disponeringer | 1 180 | 788 | −1 254 | 271 | 264 | 342 | 1 495 | 990 | 969 | 157 | 132 | 113 | 103 | 92 | 65 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum finansielle anleggsmidler | 4 879 | 3 993 | 3 134 | 4 439 | 4 439 | 3 634 | 3 211 | 3 134 | 3 134 | 3 134 | 3 134 | 3 134 | 2 702 | 2 702 | 2 702 |
| Sum anleggsmidler | 4 879 | 3 993 | 3 134 | 4 439 | 4 439 | 3 634 | 3 211 | 3 134 | 3 134 | 3 134 | 3 134 | 3 134 | 2 702 | 2 702 | 2 702 |
| Sum fordringer | 212 | – | 1 | 200 | – | – | 44 | 32 | – | – | – | – | – | – | – |
| Sum omløpsmidler | 2 590 | 1 429 | 1 349 | 1 299 | 1 029 | 1 597 | 3 164 | 1 634 | 598 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 9 |
| Sum eiendeler | 7 469 | 5 422 | 4 483 | 5 738 | 5 469 | 5 231 | 6 375 | 4 768 | 3 732 | 3 134 | 3 134 | 3 134 | 2 702 | 2 707 | 2 711 |
| Sum innskutt egenkapital | 703 | 703 | 703 | 703 | 703 | 703 | 703 | 703 | 703 | 703 | 703 | 703 | 703 | 703 | 703 |
| Sum opptjent egenkapital | 5 749 | 4 568 | 3 780 | 5 034 | 4 763 | 4 500 | 4 158 | 3 763 | 2 773 | 1 804 | 1 646 | 1 514 | 1 401 | 1 298 | 1 206 |
| Sum egenkapital | 6 451 | 5 271 | 4 483 | 5 737 | 5 466 | 5 202 | 4 860 | 4 465 | 3 475 | 2 506 | 2 349 | 2 217 | 2 104 | 2 001 | 1 909 |
| Sum langsiktig gjeld | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Sum kortsiktig gjeld | 1 018 | 151 | – | 1 | 2 | 28 | 1 515 | 302 | 256 | 627 | 785 | 917 | 598 | 706 | 802 |
| Sum gjeld | 1 018 | 151 | 0 | 1 | 2 | 28 | 1 515 | 302 | 256 | 627 | 785 | 917 | 598 | 706 | 802 |
| Sum egenkapital og gjeld | 7 469 | 5 422 | 4 483 | 5 738 | 5 469 | 5 231 | 6 375 | 4 768 | 3 732 | 3 134 | 3 134 | 3 134 | 2 702 | 2 707 | 2 711 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 50 % | 90,2 % | – | – | – | 85,9 % | 90,7 % | 89,8 % | 99,9 % | – | – | – | – | – | – |
| Resultatmargin | 44,2 % | 90,7 % | – | – | – | 341,8 % | 81,4 % | 84,6 % | 96,9 % | – | – | – | – | – | – |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 2,55 | 9,47 | – | 961,26 | 414,52 | 56,26 | 2,09 | 5,41 | 2,33 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,01 | 0,01 |
| Gjeldsgrad | 0,16 | 0,03 | 0 | 0 | 0 | 0,01 | 0,31 | 0,07 | 0,07 | 0,25 | 0,33 | 0,41 | 0,28 | 0,35 | 0,42 |
| Egenkapitalrentabilitet | 18,3 % | 15 % | −28 % | 4,7 % | 4,8 % | 6,6 % | 30,8 % | 22,2 % | 27,9 % | 6,3 % | 5,6 % | 5,1 % | 4,9 % | 4,6 % | 3,4 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | 207,2 % | – | – | – | – | −94,6 % | 56,8 % | 17,1 % | – | – | – | – | – | – | – |
| Arbeidskapital | 1,6 mill kr | 1,3 mill kr | – | 1,3 mill kr | 1 mill kr | 1,6 mill kr | 1,6 mill kr | 1,3 mill kr | 341 613 kr | −627 386 kr | −784 814 kr | −917 118 kr | −597 804 kr | −700 877 kr | −792 836 kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller3
Underenheter (1)
Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning · TORØD |
Selger du til selskaper som BIEN INVEST AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.