AURORA SENTERET AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2011 | 4 890 985 NOK |
| 2012 | 5 384 028 NOK |
| 2013 | 5 275 058 NOK |
| 2014 | 5 239 940 NOK |
| 2015 | 6 006 247 NOK |
| 2016 | 6 519 464 NOK |
| 2017 | 5 859 771 NOK |
| 2018 | 5 900 112 NOK |
| 2019 | 6 215 167 NOK |
| 2020 | 8 864 712 NOK |
| 2021 | 9 438 771 NOK |
| 2022 | 10 076 060 NOK |
| 2023 | 10 122 071 NOK |
| 2024 | 10 444 567 NOK |
| 2025 | 11 689 774 NOK |
Kontakt
Vis på kart →Kapitalstruktur 2025
Roller4
Formål
Hudpleie, aromaterapi, kjøp og salg av hudpleieartikler, samt deltagelse i andre virksomheter.
Kunngjøringer1
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 11 690 | 10 445 | 10 122 | 10 076 | 9 439 | 8 865 | 6 215 | 5 900 | 5 860 | 6 519 | 6 006 | 5 240 | 5 275 | 5 384 | 4 891 |
| Sum kostnader | 10 455 | 9 286 | 8 543 | 9 014 | 8 017 | 7 729 | 5 869 | 5 756 | 5 710 | 6 246 | 5 740 | 5 058 | 5 148 | 5 209 | 4 775 |
| Driftsresultat | 1 235 | 1 159 | 1 579 | 1 062 | 1 422 | 1 136 | 346 | 144 | 150 | 273 | 267 | 182 | 127 | 175 | 116 |
| Sum finansinntekter | 42 | 54 | 51 | 15 | 3 | 8 | 12 | 5 | 5 | 1 | 12 | 21 | – | – | 25 |
| Sum finanskostnader | 0 | 7 | −7 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | – | – | 0 |
| Netto finans | 42 | 47 | 45 | 14 | 2 | 7 | 11 | 5 | 5 | −0 | 11 | 20 | 21 | 24 | 25 |
| Resultat før skattekostnad | 1 276 | 1 206 | 1 624 | 1 076 | 1 424 | 1 143 | 357 | 149 | 155 | 273 | 278 | 202 | 149 | 198 | 141 |
| Årsresultat | 994 | 946 | 1 269 | 843 | 1 093 | 891 | 279 | 114 | 117 | 198 | 200 | 147 | 103 | 143 | 101 |
| Sum overføringer og disponeringer | – | 946 | 1 269 | 843 | 1 093 | 891 | 279 | 114 | 117 | 198 | 200 | 147 | 103 | 143 | −101 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum immaterielle eiendeler | 0 | 0 | 0 | – | – | 21 | 32 | 26 | 25 | 53 | 36 | 47 | 53 | 42 | 23 |
| Sum varige driftsmidler | 599 | 824 | 792 | 17 | 43 | 63 | 107 | 174 | 409 | 438 | 651 | 162 | 129 | 229 | 363 |
| Sum anleggsmidler | 599 | 824 | 792 | 17 | 43 | 84 | 139 | 200 | 434 | 490 | 687 | 209 | 182 | 271 | 386 |
| Sum fordringer | 24 | 7 | 179 | 145 | 130 | 135 | 61 | 49 | 34 | 53 | 183 | 46 | 44 | 54 | 30 |
| Sum omløpsmidler | 3 528 | 3 240 | 3 619 | 3 834 | 3 862 | 3 329 | 2 784 | 2 308 | 1 862 | 2 112 | 1 439 | 1 722 | 1 525 | 1 794 | 1 704 |
| Sum eiendeler | 4 127 | 4 064 | 4 411 | 3 851 | 3 905 | 3 412 | 2 923 | 2 508 | 2 296 | 2 603 | 2 127 | 1 931 | 1 707 | 2 066 | 2 090 |
| Sum innskutt egenkapital | 85 | 85 | 85 | 85 | 85 | 85 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 |
| Sum opptjent egenkapital | 162 | 68 | 22 | 53 | 110 | 17 | 1 003 | 725 | 761 | 644 | 557 | 357 | 210 | 107 | 129 |
| Sum egenkapital | 247 | 153 | 107 | 138 | 195 | 102 | 1 103 | 825 | 861 | 744 | 657 | 457 | 310 | 207 | 229 |
| Sum langsiktig gjeld | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Sum kortsiktig gjeld | 3 880 | 3 910 | 4 305 | 3 714 | 3 710 | 3 311 | 1 820 | 1 683 | 1 435 | 1 859 | 1 470 | 1 474 | 1 397 | 1 859 | 1 861 |
| Sum gjeld | 3 880 | 3 910 | 4 305 | 3 714 | 3 710 | 3 311 | 1 820 | 1 683 | 1 435 | 1 859 | 1 470 | 1 474 | 1 397 | 1 859 | 1 861 |
| Sum egenkapital og gjeld | 4 127 | 4 064 | 4 411 | 3 851 | 3 905 | 3 412 | 2 923 | 2 508 | 2 296 | 2 603 | 2 127 | 1 931 | 1 707 | 2 066 | 2 090 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 10,6 % | 11,1 % | 15,6 % | 10,5 % | 15,1 % | 12,8 % | 5,6 % | 2,5 % | 2,6 % | 4,2 % | 4,4 % | 3,5 % | 2,4 % | 3,2 % | 2,4 % |
| Resultatmargin | 8,5 % | 9,1 % | 12,5 % | 8,4 % | 11,6 % | 10,1 % | 4,5 % | 1,9 % | 2 % | 3 % | 3,3 % | 2,8 % | 2 % | 2,7 % | 2,1 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 0,91 | 0,83 | 0,84 | 1,03 | 1,04 | 1,01 | 1,53 | 1,37 | 1,3 | 1,14 | 0,98 | 1,17 | 1,09 | 0,97 | 0,92 |
| Gjeldsgrad | 15,73 | 25,53 | 40,34 | 27,01 | 19,04 | 32,6 | 1,65 | 2,04 | 1,67 | 2,5 | 2,24 | 3,23 | 4,51 | 9 | 8,12 |
| Egenkapitalrentabilitet | 402,7 % | 617,9 % | – | 612,8 % | 561,1 % | 877,2 % | 25,3 % | 13,8 % | 13,6 % | 26,6 % | 30,5 % | 32,1 % | 33,4 % | 69,2 % | 44,3 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | 11,9 % | 3,2 % | 0,5 % | 6,8 % | 6,5 % | 42,6 % | 5,3 % | 0,7 % | −10,1 % | 8,5 % | 14,6 % | −0,7 % | −2 % | 10,1 % | – |
| Arbeidskapital | −351 923 kr | −670 708 kr | −685 568 kr | 120 645 kr | 151 774 kr | 17 737 kr | 964 388 kr | 625 017 kr | 426 973 kr | 253 874 kr | −30 753 kr | 247 582 kr | 127 627 kr | −64 772 kr | −156 530 kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller4
Underenheter (1)
Skjønnhetspleie · TØNSBERG | 13 ans. |
Selger du til selskaper som AURORA SENTERET AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.