2CARE BPA AS
Regnskap over tid
Velg et nøkkeltall og et år for å se eksakte verdier.
Mill. NOK
Vis tallene i tabell
| År | Omsetning |
|---|---|
| 2011 | 1 245 210 NOK |
| 2012 | 11 382 924 NOK |
| 2013 | 13 957 450 NOK |
| 2014 | 16 521 952 NOK |
| 2015 | 21 963 056 NOK |
| 2016 | 43 281 490 NOK |
| 2017 | 66 448 278 NOK |
| 2018 | 84 808 929 NOK |
| 2019 | 85 004 181 NOK |
| 2020 | 93 521 235 NOK |
| 2021 | 35 321 010 NOK |
| 2022 | 27 626 396 NOK |
| 2023 | 36 177 737 NOK |
| 2024 | 33 646 766 NOK |
| 2025 | 36 102 079 NOK |
Kontakt
Vis på kart →Kapitalstruktur 2025
Roller5
Formål
Gi et faglig tilbud på Brukerstyrt Personlig Assistanse (BPA) er en ordning der dem med nedsatt funksjonsevne/foresatte selv styrer egen hverdag, og har et lederansvar for assistentene som skal bistå med praktiske ting i hverdagen. BPA er et frigjørings- og antidiskrimineringsverktøy som gir langt større fleksibilitet og selvstendighet, og muligheten til å leve et aktivt og likeverdig liv. Samt det som står i naturlig forbindelse med dette. Independent Living er grunnregel i 2Care BPA AS.
Kunngjøringer1
Regnskap
Faktiske poster fra offisielle årsregnskap. Vi viser bare år som består avstemming — balansen går opp og kostnadene summerer.
Hovedtall er avstemt mot Brønnøysund. Detaljlinjer er utlest fra den skannede årsrapporten og kan inneholde lesefeil. For 2011 viser vi kun hovedtall, detaljene besto ikke full kontroll.
Resultatregnskap
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum inntekter | 36 102 | 33 647 | 36 178 | 27 626 | 35 321 | 93 521 | 85 004 | 84 809 | 66 448 | 43 281 | 21 963 | 16 522 | 13 957 | 11 383 | 1 245 |
| Sum kostnader | 35 246 | 33 455 | 33 071 | 27 856 | 36 012 | 83 956 | 81 080 | 78 034 | 60 798 | 38 585 | 19 731 | 16 459 | 13 421 | 10 803 | 1 266 |
| Driftsresultat | 856 | 192 | 3 107 | −229 | −691 | 9 565 | 3 924 | 6 775 | 5 650 | 4 696 | 2 232 | 63 | 536 | 580 | −21 |
| Sum finansinntekter | 3 | −5 | 14 | 9 | 5 | 42 | 47 | 25 | 17 | 11 | 13 | 39 | 1 | 4 | 0 |
| Sum finanskostnader | 3 | 1 | 1 | 3 | 22 | 13 | 27 | 45 | 76 | 50 | 28 | 27 | 35 | 45 | 10 |
| Netto finans | 0 | −6 | 13 | 7 | −17 | 29 | 20 | −20 | −60 | −38 | −15 | 12 | −33 | −41 | −10 |
| Resultat før skattekostnad | 857 | 186 | 3 120 | −223 | −708 | 9 594 | 3 944 | 6 755 | 5 590 | 4 658 | 2 217 | 75 | 503 | 538 | −31 |
| Årsresultat | 668 | 145 | 2 433 | −174 | −314 | 7 323 | 2 937 | 5 242 | 4 237 | 3 515 | 1 610 | 59 | 352 | 371 | −23 |
| Totalresultat | 668 | 145 | 2 433 | −174 | −314 | 7 323 | – | 5 242 | – | – | – | 59 | – | – | – |
| Sum overføringer og disponeringer | 668 | 145 | 2 433 | −174 | −314 | 7 323 | 2 937 | 5 242 | 4 237 | 3 515 | 1 610 | 59 | 352 | 371 | −23 |
Balanse
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum immaterielle eiendeler | 84 | 88 | 119 | 442 | 394 | 656 | 505 | 45 | 129 | – | – | – | – | – | 62 |
| Sum varige driftsmidler | 1 797 | 2 386 | 567 | 0 | 0 | 0 | 2 927 | 2 904 | 3 497 | 1 787 | 1 085 | 860 | 635 | 706 | 37 |
| Sum finansielle anleggsmidler | – | – | – | 0 | 0 | 11 723 | 6 327 | 192 | 237 | 4 023 | 817 | 964 | 304 | 1 008 | 35 |
| Sum anleggsmidler | 1 880 | 2 474 | 686 | 442 | 394 | 12 379 | 9 759 | 3 141 | 3 864 | 5 810 | 1 902 | 1 824 | 939 | 1 714 | 134 |
| Sum fordringer | 1 938 | 2 724 | 1 246 | 2 474 | 2 316 | 12 432 | 8 976 | 11 708 | 4 465 | 354 | 939 | 641 | 1 121 | 651 | 76 |
| Sum omløpsmidler | 12 196 | 11 529 | 12 178 | 8 558 | 8 930 | 30 121 | 22 794 | 22 362 | 13 764 | 8 191 | 4 765 | 2 218 | 2 830 | 1 798 | 600 |
| Sum eiendeler | 14 077 | 14 003 | 12 864 | 9 000 | 9 324 | 42 501 | 32 554 | 25 503 | 17 628 | 14 001 | 6 666 | 4 042 | 3 769 | 3 512 | 733 |
| Sum innskutt egenkapital | 1 007 | 1 007 | 1 007 | 1 007 | 1 030 | 1 030 | 1 030 | 1 030 | 1 030 | 1 030 | 1 030 | 500 | 500 | 500 | 250 |
| Sum opptjent egenkapital | 1 785 | 1 117 | 973 | −173 | 1 001 | 10 463 | 12 868 | 7 919 | 4 346 | 5 418 | 1 903 | 824 | 765 | 412 | 291 |
| Sum egenkapital | 2 793 | 2 125 | 1 980 | 834 | 2 031 | 11 493 | 13 898 | 8 949 | 5 376 | 6 448 | 2 933 | 1 324 | 1 265 | 912 | 541 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | – | – | – | 0 | 0 | 0 | – | – | – | 71 | 4 | 4 | 4 | 4 | – |
| Sum annen langsiktig gjeld | – | – | – | 0 | 0 | 0 | 1 024 | 863 | 1 247 | 993 | 159 | 317 | 434 | 565 | 80 |
| Sum langsiktig gjeld | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 024 | 863 | 1 247 | 1 064 | 163 | 321 | 438 | 569 | 80 |
| Sum kortsiktig gjeld | 11 284 | 11 878 | 10 884 | 8 166 | 7 292 | 31 008 | 17 631 | 15 691 | 11 006 | 6 489 | 3 570 | 2 397 | 2 066 | 2 031 | 112 |
| Sum gjeld | 11 284 | 11 878 | 10 884 | 8 166 | 7 292 | 31 008 | 18 655 | 16 554 | 12 252 | 7 553 | 3 733 | 2 718 | 2 504 | 2 600 | 193 |
| Sum egenkapital og gjeld | 14 077 | 14 003 | 12 864 | 9 000 | 9 324 | 42 501 | 32 554 | 25 503 | 17 628 | 14 001 | 6 666 | 4 042 | 3 769 | 3 512 | 733 |
Dette er hovedtallene. Logg inn for hele oppstillingen med alle poster, noter og revisjonsberetning.
Last ned årsregnskap
Offisiell PDF fra Brønnøysundregistrene — komplett oppstilling, noter og revisjonsberetning.
Nøkkeltall
Marginer, soliditet, likviditet og vekst — regnet deterministisk av regnskapstallene. Ingen antagelser.
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 2,4 % | 0,6 % | 8,6 % | −0,8 % | −2 % | 10,2 % | 4,6 % | 8 % | 8,5 % | 10,9 % | 10,2 % | 0,4 % | 3,8 % | 5,1 % | −1,7 % |
| Resultatmargin | 1,8 % | 0,4 % | 6,7 % | −0,6 % | −0,9 % | 7,8 % | 3,5 % | 6,2 % | 6,4 % | 8,1 % | 7,3 % | 0,4 % | 2,5 % | 3,3 % | −1,8 % |
| Bruttomargin | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Likviditetsgrad 1 | 1,08 | 0,97 | 1,12 | 1,05 | 1,22 | 0,97 | 1,29 | 1,43 | 1,25 | 1,26 | 1,33 | 0,93 | 1,37 | 0,89 | 5,33 |
| Gjeldsgrad | 4,04 | 5,59 | 5,5 | 9,79 | 3,59 | 2,7 | 1,34 | 1,85 | 2,28 | 1,17 | 1,27 | 2,05 | 1,98 | 2,85 | 0,36 |
| Egenkapitalrentabilitet | 23,9 % | 6,8 % | 122,9 % | −20,9 % | −15,4 % | 63,7 % | 21,1 % | 58,6 % | 78,8 % | 54,5 % | 54,9 % | 4,5 % | 27,9 % | 40,7 % | −4,2 % |
| Lønnsandel | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Kundefordringer (dager) | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Omsetningsvekst | 7,3 % | −7 % | 31 % | −21,8 % | −62,2 % | 10 % | 0,2 % | 27,6 % | 53,5 % | 97,1 % | 32,9 % | 18,4 % | 22,6 % | 814,1 % | – |
| Arbeidskapital | 912 044 kr | −349 032 kr | 1,3 mill kr | 391 628 kr | 1,6 mill kr | −886 395 kr | 5,2 mill kr | 6,7 mill kr | 2,8 mill kr | 1,7 mill kr | 1,2 mill kr | −179 634 kr | 764 032 kr | −232 756 kr | 487 171 kr |
Bemanning og rekruttering
Nettverk
Pek for detaljer, klikk for å åpne og dra for å flytte. Ctrl og rulling zoomer.Trykk på en node for detaljer, og trykk igjen for å åpne.
Roller5
Underenheter (1)
Brukerstyrt personlig assistanse (bpa) · OSLO | 244 ans. |
Selger du til selskaper som 2CARE BPA AS?
Bygg ringelister av lignende selskaper, finn beslutningstakeren og bli varslet når et signal — nyansettelse, tilskudd, kontrakt — endrer timingen.